MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Coliseum 2: New History turnyro rezultatai

sausio 28, 2014
Views: 1 133

emelyanenko_sosnovskiyEsame minėję, kad praeitą šeštadienį, sausio 25 dieną, tris mūsų komandos kovotojai dalyvavo MMA turnyre Sankt-Peterburge, Rusijoje. Saulius Bucius, Mažvydas Pieža bei Vitalijs Melnikovs susikovė su vietiniais, Rusijos kovotojais.
Pirmuoju ringe susikovė labiausiai patyręs „Plungės Riterio“ komandos kovotojas Saulius Bucius. Deja, kaip bebūtu apmaudu prisipažinti, Saulius šioje kovoje pasirodė labai silpnai, gerokai žemiau savo galimybių. Jo priešininkas Ilya Ovechkin pranoko kaip stovėsenoje, taip ir parteryje ir pelnytai laimėjo teisėjų sprendimu.
Mažvydas Pieža ringe pasirodė antrasis. Jis taip pat pralaimėjo teisėjų sprendimu Vasilyiui Zubkovui. Visą kovos laiką jaunas Lietuvos kovotojas nuolat atakavo savo oponentą, bandydamas išplėšti pergalę. Svetimos sienos bei tarptautinių kovų patirties stoka nulėmė, kad trečios pergalės išplėšti jam nepavyko.
Silpniausiai pasirodė Latvijos legionierius. Vitalijs Melnikovs jau kovos pradžioje pateko į parterį. Jo priešininkas, Mikhail Korobkov, apipylė jį smūgiais ir trečiajai minutei prasidėjus atliko smaugimą iš už nugaros.
Vakaro kovoje žiūrovai pamatė Alexanderio Emelianenko bei Dmitryiaus Sosnovskio susitikimą. Dvikova trūko kiek daugiau nei pusantros minutės. Kovą pakankamai nesunkiai laimėjo Sosnovskyi, kuris pervedė dvikovą į parterį po smūgių krūšos privertė Emelianenko pasiduoti.

Dalinkis:
Share 'Coliseum 2: New History turnyro rezultatai' on Facebook Share 'Coliseum 2: New History turnyro rezultatai' on Twitter Share 'Coliseum 2: New History turnyro rezultatai' on vk.com Share 'Coliseum 2: New History turnyro rezultatai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930