MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Sergej Grečicho iškovojo pergalę turnyre Ukrainoje “Oplot Challenge 98″

vasario 5, 2014
Views: 1 233

Ukrainoje tik ką baigėsi MMA turnyras “Oplot Challenge 98″, kuriame dalyvavo vilnietis Sergejus Grečicho. Šis turnyras buvo vienas iš eks-TSRS šalių čempionato etapų, kuriame vyksta kova dėl 66 kg svorio kategorijos eks-TSRS šalių MMA čempiono titulo.
S. Grečicho priešininku buvo Tadžikistano atstovas Zokiras Pochojevas.
Kovos pradžioje Z. Pochojevas pabandė smūgiuoti, tačiau Sergejus suėjo į artimą kovą ir pabandė pervesti kovą į parterį, tačiau priešininkas atsilaikė. Kurį laiką kova vyko stovėsenoje, bet netrukus vėl pasikartojo panaši situacija ir šį kartą S. Grečicho sėkmingai pervedė kovą į parterį. Čia jis pabandė atlikti kaklo laužimą, tačiau Z. Pochojevas išėjo iš pavojingos situacijos. Netrukus S. Grečicho perėjo prie kito veiksmo – trikampo smaugimo rankomis ir atrodė, jog kova pasibaigs, tačiau tadžikas sugebėjo ištrūkti ir perėjo į puolimą parteryje. Pochojevas kurį laiką bandė smūgiais parteryje įveikt S. Grečicho gynybą, tačiau pražiopsojo momentą ir Sergejus pagavo jo galvą kojomis ir pabandė atlikti trikampį smaugimą. Tačiau ir vėl veiksmo nepavyko iki galo atlikti, nes netrukus baigėsi pirmasis raundas.
Antrasis raundas prasidėjo įspūdingu Sergejaus spyriu koja, tačiau netiksliai. Netrukus S. Grečicho puikiu smūgiu kaire ranka pataikė tadžikui ir pastarasis nugriuvo ant žemės. Sergejus iš karto puolė į parterį, tačiau tadžikas spėjo kiek atsigauti ir užėmė gynybinę padėtį.
S. Grečicho būdamas geresnėje padėtyje apžergęs pradėjo smūgiuot parteryje priešininkui į galvą ir netrukus teisėjas nutraukė kovą. Pergalė! S. Grečicho pateko į kitą aštuntuką ir priartėjo prie čempiono titulo. Kad jį laimėt, reikia laimėti dar 3 dvikovas.
S. Grečicho kelią link čempiono titulo pradėjo spalio 12 dieną “Oplot Challange 83″ turnyre. Tuomet jis smaugimo veiksmu įveikė Rusijos kovotoją Rašidą Alijevą. Antrame etape taip pat smaugimo veiksmu nugalėjo kitą rusą Muradą Zeinulabidovą.

Autorius: Ričardas Toliušis
Šaltinis: fightclub.lt

Dalinkis:
Share 'Sergej Grečicho iškovojo pergalę turnyre Ukrainoje “Oplot Challenge 98″' on Facebook Share 'Sergej Grečicho iškovojo pergalę turnyre Ukrainoje “Oplot Challenge 98″' on Twitter Share 'Sergej Grečicho iškovojo pergalę turnyre Ukrainoje “Oplot Challenge 98″' on vk.com Share 'Sergej Grečicho iškovojo pergalę turnyre Ukrainoje “Oplot Challenge 98″' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930