MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Japonijos MMA reinkarnacija!?

vasario 7, 2014
Views: 1 568

Inoki Genome FightPeriodiškai, bent kartą metuose, iš kadaise MMA Meka buvusios Japonijos pasirodo žinios apie šios šalies MMA atsigavimą. Kalbą eina apie didyjį MMA, kuomet turnyrų susirinkdavo žiūrėti nuo 10 ir daugiau tūkst. žiūrovų. Per paskutinius metus Japonijoje tokių turnyrų buvo vos du – UFC on Fuel TV 8 – Silva vs. Stann ir DREAM 18, kuris vyko 2012 metų gruodžio 31 dieną. Bet tai yra labiau išimtis. Per tą laiką Japonijos rinkoje didžiausius turnyrus organizuodavo Vale Tudo Japan, DEEP ir Pancrase organizacijos, kurių turnyrai vykdavo 5 tūkst. ir mažiau žiūrovų talpinančiose arenose. Apie didelius planus Japonijoje skelbė ONE FC ir WSOF, bet tai kol kas yra tik kalbos, nevirtusios realybe.Geriausių rezultatų pasiekė gana reguliariai garsaus Japonijos por-wrestlingo ikonos Antonio Inokio organizuojami Inoki Genome Federation turnyrai. Šiuose turnyruose nuolatos buvo organizuojamos MMA kovos. Ypatingo dėmesio sulaukė naujametiniai IGF turnyrai, kuriuose buvo nemažai MMA kovų ir kurių TV reitingai buvo labai aukšti.
Nuo 2014 metų Inoki nusprendė kardinaliai pakeisti savo turnyrų struktūrą ir į organizuoti keletą vien MMA turnyrus. Šį IGF turnyrų linija vadinsis Inoki Genome Fight. Pirmasis turnyras vyks balandžio 5 diena, Tokijuje, Ryogoku Kokugikan arenoje.
Iš turnyro kovų sąrašo yra žinoma tik pagrindinė vakaro kovą. Joje susikaus IGF žvaigždė ir čempionas Satoshii Ishii ir anglas, UFC veteranas Phil De Fries.
Turnyrų serija sugrįš rudenį ir prasitęs naujametinių turnyrų, kur tradiciškai bus MMA, kikbokso ir por-wrestlingo dvikovos. Inoki Genome Fight sugrįš kitais metais su, kaip yra planuojama, dvejais turnyrais.

Dalinkis:
Share 'Japonijos MMA reinkarnacija!?' on Facebook Share 'Japonijos MMA reinkarnacija!?' on Twitter Share 'Japonijos MMA reinkarnacija!?' on vk.com Share 'Japonijos MMA reinkarnacija!?' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930