MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Naujienos trumpai

vasario 13, 2014
Views: 1 229

Žinomas Rusijos bokso vadybininkas Vladimir Khryunov, kurį pernai paliko visi žinomi boksininkai – Alexander Povetkin, Grigory Drozd, Denis Lebedev, nusprendė užsiimti MMA. Jis planuoja susitikti su Dana Whie bei aptarti kelis potencialius projektus. Du iš jų – tai Andersono Silvos bei Royaus Joneso-jaun. bokso dvikova ir pirmasis UFC turnyras Rusijoje.

Buvęs UFC čempionas Tim Sylvia galimai gali susikauti artimiausiame KSW turnyre prieš čempioną Karolį Bedorfą.

Skandalingas MMA kovotojas Maiquel Falcao pirmą kartą po pralaimėjimo Alexanderiu Shlemenko, muštynių prie degalinės Brazilijos bei atleidimo iš Bellator MMA sugrįš į MMA Ukrainoje, 100-ajame Oplot Challenge turnyre.

UFC keičia tradicinę bonusų sistemą. Bonusas už vakaro dvikovą išlieką, o Vakaro pasidavimą bei Vakaro nokautą keičia du Vakaro pasirodymo bonusai.

Ricardo Mayorgai nepavyko užkariauti MMA pasaulio. Po trijų pralaimėjimų bei vienų lygiųjų jis nusprendė grįžti į boksą.

Raphael Dos Anjos – vienintelis UFC kovotojas sutikęs susikauti su perspektyvių Rusijos kovotoju Khabibu Nurmagomedovu.

Thiago Silva turi labai rimtų bėdų su teisėsauga. Praeita savaite kovotojas buvo sulaikytas neblaivus Floridoje. Prie garsaus graplerio Pablo Popovichiaus mokyklos jis grasino ginklu savo buvusiai žmonai, pačiam Popovichiui, jo mokiniams, pasipriešino policijai. Pirmųjų bausmių Silva jau sulaukė. Jis yra atleistas iš UFC ir, anot Danos White, į šią organizaciją daugiau niekada nesugrįš.

UFC kovotojui Stefanui Struve jau leista treniruotis. Pats kovotojas planuoja sugrįžti į kovas jau pirmąjį šių metų pusmetį.

Diego Sanchez, vienas populiariausių bei efektyviausiai kovojančių UFC kovotojų, pratęsę sutartį su UFC dar 8-ioms kovoms.

M-1 žvaigždė Magomed Malikov, nugalėjęs Jeffą Monsoną. Alexeių Oleiniką, Alexanderį Emelianenko, laukia pasiūlymo iš UFC.

M-1 čempionas Rashid Magomedov tapo jau eiliniu Rusijos MMA kovotojų, pasirašiusių sutartį su UFC. Vasario 1 dieną jis debiutavo prieš JAV kovotoją Tonį Martiną ir puikioje kovoje nugalėjo jį vienbalsių teisėjų sprendimu.

Joe Camacho, Bellator MMA, Elite XC, KOTC veteranas, BJJ juodasis diržas tapo dar vienu MMA kovotoju, palikusi šį pasaulį 2013 metais…

Dalinkis:
Share 'Naujienos trumpai' on Facebook Share 'Naujienos trumpai' on Twitter Share 'Naujienos trumpai' on vk.com Share 'Naujienos trumpai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930