MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Viktor Tomaševič laimėjo Suomijoje

kovo 16, 2014
Views: 1 043

4251956_origKaip esame rašę, vakar, kovo 15 dieną, tris „Plungės Riterio“ komandos kovotojai dalyvavo MMA turnyre Suomijoje, Karkkila mieste. Lietuvos kovotojas Viktor Tomaševič bei Rusijos atstovai Vladimir Karasiov ir Rashad Muradov susikovė su Suomijos ar Suomijai atstovaujančiais kovotojais.
Pirmuoju Karkkila Fight Night turnyre į narvą įžengė Vilniaus „Smauglys“ klubo kovotojas Viktor Tomaševič. Visą pirmą raundą jis ieškojo būdo priartėti prie Suomijos kovotojo Kaiaus Kararo. Karar puikiai gynėsi smūgiai kaip rankomis, taip ir kojomis. Antrajame raunde „Plungės Riterio“ komandos veteranas nėrė į kojas, pervedė dvikovą į savo stichiją – parterį, bei raundo viduryje baigė dvikovą trikampiu kojų smaugimu.
Gerokai mažiau laimės vakar turėjo komandos legionieriai iš Rusijos. Jie abudu susikovė su milžinišką vietinės publikos palaikymą užsitikrinusiais, dar pralaimėjimų nepatyrusiais priešininkais.
Vladimiro Karasiovo priešininku buvo Mika Hamalainen. Suomis pilnai dominavo šioje kovoje. Per kiek daugiau nei puse raundo jis pervedė dvikovą į parterį bei tris kartus pabandė atlikti kelio sąnario laužimą. Nepavykus atlikti šios technikos, jis atliko sėkmingą smaugimą iš už nugaros.
Labai gerai vakar pasirodė rusas Rashad Muradov. Jis susikovė su nenugalimu Suomijoje gyvenančius brazilu Rafaeliu Domingosu. Pusantro raundo Muradov lygiosiomis kovojo su Domingosu, neutralizuojant jį parteryje. Tik antroje kovos pusėje brazilas sugebėjo pademonstruoti nežymų pranašumą, kuris leido jam laimėti dvikovą teisėjų sprendimu.

Dalinkis:
Share 'Viktor Tomaševič laimėjo Suomijoje' on Facebook Share 'Viktor Tomaševič laimėjo Suomijoje' on Twitter Share 'Viktor Tomaševič laimėjo Suomijoje' on vk.com Share 'Viktor Tomaševič laimėjo Suomijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930