MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Sergejui Maslobojevui nepavyko nugalėti Vladimiro Minejevo

balandžio 1, 2014
Views: 1 247

Sergejus Maslobojevas Maskvoje kovėsi dėl pasaulio profesionalų kikbokso WKN čempiono titulo prieš Rusijos kovotoją Vladimirą Minejevą.
Nors kovą Sergejus pradėjo neblogai, pirmą raundą turėjo šiokį tokį pranašumą, vėliau kova susilygino ir nuo trečio raundo nedidelę persvarą įgijo rusas. Ypač jo persvara išryškėjo 4-ąjame raunde. Paskutinį raundą S. Maslobojevas perėmė iniciatyvą, tačiau to nepakako – itin lygioje kovoje teisėjų sprendimu pergalė buvo skirta rusui.
Pagrindinėje turnyro kovoje susitiko legendinis graikas Maikas Zambidis ir Batu Chasikovas. Tai buvo revanšinė jų dvikova, pirmą kovą buvo laimėjęs B. Chasikovas. Šį kartą Chasikovas taip pat buvo geriau pasiruošęs kovai ir visą laiką jautėsi jo persvara. M. Zambidžiui labai trukdė neįpusėjus kovai prakirstas antakis, dėl kurio medikai netgi norėjo stabdyti kovą, tačiau dvikova vyko iki pat pabaigos. Teisėjų sprendimu pergalė buvo skirta Chasikovui.
Dar vienoje pagrindinių kovų susitiko žinomas JAV MMA kovotojas Brettas Rogersas bei rusas Konstantinas Jerochinas. Amerikietis nė iš tolo nepriminė to kovotojo, kuris prieš keletą metų kovėsi Strikeforce narve. Jis gerokai greičiu bei techniškumu nusileido rusui, tik dėka fizinio pranašumo sugebėjo ištempti kovą iki pabaigos. Teisėjų sprendimu pergalė buvo skirta rusui.
Autorius: Ričardas Toliušis
Informacijos šaltinis: fightclub.lt
Šiame turnyre turėjo dalyvauti “Plungės Riterio” komandos kovotojas brazilas Rafael Macedo da Silva. Likus dienai iki turnyro jo oponentas, Rusijos kovotojas Oleg Borisov gavo traumą ir kova buvo atšaukta

Dalinkis:
Share 'Sergejui Maslobojevui nepavyko nugalėti Vladimiro Minejevo' on Facebook Share 'Sergejui Maslobojevui nepavyko nugalėti Vladimiro Minejevo' on Twitter Share 'Sergejui Maslobojevui nepavyko nugalėti Vladimiro Minejevo' on vk.com Share 'Sergejui Maslobojevui nepavyko nugalėti Vladimiro Minejevo' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930