MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Naujienos trumpai

balandžio 6, 2014
Views: 1 198

MMA veteranas, baltarusis Vladimir Matyshenko paskelbė, kad balandžio 11 dieną vyksiančią kovą su Joey Beltranu bus paskutinė jo karjeroje, nepriklausomai nuo kovos baigties.

Bokso legenda Roy Jones-jaun. jau nori dvikovos ne tik su Andersonu Silva, bet ir su skandalingu Nicku Diazu.

Pat Barry, po kelių iš eilės pralaimėjimų iš eilės, laikinai palieka MMA ir grįžta į kikboksą. Šiuo metų jis jau pasirašė sutartį su didžiausia pasaulyje Glory organizacija.

Rusijos MMA ir K-1 organizacija Legenda 2014 metais planuoja 4 turnyrus. Anot gandų artimiausiu turėjo tapti K-1 turnyras Artimuosiuose Rytuose. Bet kol kas patvirtintu ir įvykusiu yra turnyras pagal K-1 taisykles Milane, Italijoje.

2014 metais tikėtina kad MMA debiutuos garsus Rusijos kikboksinikas Dzhabar Askerov.

Ruslan Suleimanov, Legenda organizacijos vadovas, susitiko su UFC vadovybe – Dana White bei Lorenzo Fertitta. Suleimanovo tikslas bendromis jėgomis suorganizuoti pirmąjį UFC turnyrą Rusijoje. Anksčiau norą atvesti pasaulio MMA hegemoną į Rusiją jau išreiškė skandalingasis bokso vadybininkas Vladimir Hryunov.

KSW super žvaigždė Mamed Khalidov susikaus skandalingiausių Maiqueliu Falcao. Kova vyks gegužės 17 dieną Gdanske, KSW 27 turnyro metu. Tai bus pirmas KSW turnyras, vyksiantis specialiai pagamintame metaliniame narve.

Anot gandų media koncernas Viacom, kuriam priklauso antroji pasaulio MMA organizaciją Bellator MMA, suinteresuota pasirašyti sutartį su garsiu profesionalių imtynių atstovu CM Punku (Philipu Brooksu). Pastarasis, dar pernai, tapus laisvuoju agentu nepratęsę sutarties su WWE ir išreiškė norą išbandyti jėgas MMA.

Kitą savaitgalį, balandžio 12 dieną Prancūzijos mieste Marselyje vyks Pancrase FC organizacijos 6 turnyras. Pagrindinėje revanšinėje vakaro kovoje kausis latvis Konstantin Gluhov ir olandas Valentijn Overeem.

Tolimais 2006 metais vieną įspūdingiausių dvikovų pademonstravę Evangelista „Cyborg“ Santos ir Melvin Manhoef susitiks revanšinėje kovoje balandžio 13 dieną. Dvikovą vyks Brazilijoje, turnyre, kurį organizuoja organizacija Gringo Super Fight.

Tyron Spong pratęsė sutartį su WSOF. Kontraktas su sparčiai augančia organizacija netrukdys jam kautis pagal K-1 taisykles bei debiutuoti profesionaliajame bokse.

Holly Holm, buvusi pasaulio bokso čempionė, o dabar nenugalimą MMA kovotoją, turėjo dalykinį susitikimą su UFC vadovybe. Deja nei jos vadybininkui, nei UFC vadovams nepavyko surasti bendros kalbos. Holm artimiausiu metu nepateks į UFC ir jos potencialios super kovos su Ronda Rousey teks dar gerokai palaukti. Tuo tarpu pati Holm praeitą naktį, Lietuvos laiku, ji turnyre Legacy FC susikovė su Juliana Werner ir laimėjo šios organizacijos čempionės titulą. Kaip paaiškėjo po turnyro, Holm dvikovą laimėjo sus sulaužyta ranka.

Rusijos kovotojas Dmitriy Sosnovskiy, nugalėjęs Alexanderį Emelianenko, šiais metais gali susikauti su Andreiumi Arlovskiu. Bent taip planuoja Fight Nights organizacijos vadovas Kamil Gadzhiev. Vakar paaiškėjo, kad šis kovotojas pasirašė sutartį su Bellator MMA organizacija.

Tito Ortiz panašiai ne greitai debiutuos Bellator MMA. Jis buvo pagautas girtas už vairo ir jam gresia pusė metų kalėjimo.

M-1 Global panašu vėl planuoja išplaukti į tarptautinius vandenys. Geguže jie planuoja turnyrą Kazachijoje, o rudeniui numatytas debiutas Kinijoje.

Dalinkis:
Share 'Naujienos trumpai' on Facebook Share 'Naujienos trumpai' on Twitter Share 'Naujienos trumpai' on vk.com Share 'Naujienos trumpai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930