MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Fight Nights 16 – su Shlemenko, Arlovskiu, Khasbulaevu

balandžio 13, 2014
Views: 1 196

Vos pasibaigus Fight Nights 15 turnyrui, jo organizatorius Kamil Gadzhiev paskelbė sekančio turnyro datą bei pagrindines jo kovas. FN 16 turnyras vyks Maskvoje, birželio 28 dieną. Turnyro metų įvyks dvi super kovos.
Pirmojoje super kovoje Maskvos žiūrovai išvis vieną garsiausių Europos MMA kovotojų, buvusį UFC čempioną Andreių Arlovskį iš Baltarusijos. Jo priešininku bus vienas pavojingiausių Rusijos sunkiasvorių, autoritetų nepaisantis Magomed Malikov.
Kovotojas, kurio aukomis tapo Jeff Monson, Aleksander Emelianeko, Alexei Oleinik, anksčiau kovojo didžiausioje Rusijos MMA organizacijoje M-1 Global. Pasibaigus sutarčiai su šia organizacija, jis nepratęsė kontrakto su M-1. Malikov ne kartą reiškė norą išbandyti jėgas didžiausioje pasaulio MMA organizacijoje UFC. Turint veikiantį kontraktą su M-1 Global, tą padaryti dažnai būna keblu, palyginus su Fight Night, kurie šiuo klausymu yra gerokai lojalesni. FN patys atkakliai siekia, kad jų geriausi kovotojai patektu į lyderiaujančias pasaulio organizacija, kaip kad UFC ir Bellator MMA.
Antrojoje vakaro super kovoje susikaus kone geriausias dabartie Rusijos MMA kovotojas, Bellator MMA čempionas, 4 metus nenugalimas Alexander „Storm“ Shlemenko. Jo priešininku taps Šveicarijos kovotojas, Rusijoje itin populiarus Yasubey Enomoto. Ši kova tapo sudėtingų trišalių derybų tarp FN, Alexandero Shlemenko komandos bei Bellator MMA. Pastarieji griežtai draudžia savo čempionams kovoti kitose organizacijose.
Bei aukščiau paminėtų kovotojų turnyre dalyvaus nepaprastai patyręs Rusijos kovotojas Magomedrasul „Frodo“ Khasbulaev. Bellator MMA GP nugalėtojas pastaruoju metų turi problemų su dalyvavimu turnyruose JAV, kadangi jau nepirmą kartą jam nėra išduodama vizą. Neturint galimybių kovoti JAV, populiarusis „Frodo“ išbandys jėgas ir palaikys kovinę formą tėvynėje.

Dalinkis:
Share 'Fight Nights 16 – su Shlemenko, Arlovskiu, Khasbulaevu' on Facebook Share 'Fight Nights 16 – su Shlemenko, Arlovskiu, Khasbulaevu' on Twitter Share 'Fight Nights 16 – su Shlemenko, Arlovskiu, Khasbulaevu' on vk.com Share 'Fight Nights 16 – su Shlemenko, Arlovskiu, Khasbulaevu' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930