MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Naujienos trumpai. UFC blokas

balandžio 14, 2014
Views: 1 625

Anderson Silva jau po 2-3 mėnesių būtų pasiruošęs sugrįžti į oktagoną, bet nusprendė iki metų pabaigos to nedaryti ir pasinaudoti proga praleisti daugiau laiko su šeima.

Artimiausiu laiku UFC prezidentas Dana White planuoja susitikti su praeityje garsiausia moterų diviziono MMA kovotoja Gina Carano. Jau kuri laiką netyla kalbos, kad UFC sieks sugrąžinti iš MMA pasitraukusia bet formaliai kontraktą su UFC vis dar turinčia Carano ir suorganizuoti jos ir Rondos Rousey super dvikova.

Viena tituluočiausių BJJ ir grapplingo pasaulio moterų diviziono kovotojų, Kira Gracie, artimiausių metų laukia motinystės džiaugsmai. Bet ji neketina užmesti sporto ir sugrįžus iš atostogų planuoja pagaliau debiutuoti MMA bei pasirašyti kontraktą su UFC.

Anthony „Rumble“ Johnson ne pratęsė sutarties su WSOF ir sugrįžo į UFC. Šioje organizacijoje, iš kurios jis buvo pašalintas dėl nesugebėjimo, „padaryti svorį“ jis kausis pusiau sunkios svorio kategorijos divizione ir neatmeta galimybės pereiti į sunkųjį svorį.

Dana White kategoriškai neigia bet kokius gandus apie Chsristine „Cyborg“ Justino debiutą UFC. Anot jo, Brazilijos kovotoja niekada gyvenime nepasirodys oktagone, nes… „jos vadyba buvo, yra ir bus prasta“.

Junior Dos Santos paliko Team Nogueira ir perėjo į priešininkų stovyklą – Nova Uniao komandą. Brazilijos MMA gerbėjai šio poelgio nesuprato ir jau išvadino buvusį UFC čempioną išdaviku. Priminsime, kad būtent broliai Nogueira kadaise pastebėjo perspektyvų boksininką Dos Santosą bei „padarė“ iš jo vieną pavojingiausių MMA kovotojų pasaulyje.

Jake Shields atleistas iš UFC. Kaip ir Jono Fitcho atveju, priežastimi tapo ne rezultatai, o labai nepatrauklus akiai kovos stilius.

Vienam geriausių UFC kovotojų Danieliu Cormier sunkiai sekasi sulaukti naujo priešininko vardo. Per nepilnas dvi savaites jo priešininku buvo Rafael Calvancante ir Rashad Evans. Dabar jo priešininku oficialiai yra paskelbtas nepavargstantis MMA veteranas Dan Henderson.

Nate Marquardt ir James Te Huna susikaus pagrindinėje vakaro kovoje UFC UFN turnyre Oklende, Naujojoje Zelandijoje. Tai bus pirmasis UFC turnyras šioje šalyje, todėl nėra keista kad vakaro kovoje kovos vietinė MMA žvaigždė. Dar vienu kovotoju, galimai kovosiančiu šiame turnyre, bus dar vienas Naujosios Zelandijos kovotojas Mark Hunt.

Chris Weidman, kurio kova prieš Lyoto Machida buvo atšaukta, sveiksta po operacijos. Jo sugrįžimas numatomas vasarai.

Antonio Rodrigo „Minotauro“ Nogueira nokautu pralaimėjo kovą UFC turnyre Abu-Dabyje. Nokauto autoriumi tapo nestandartinis UFC sunkiasvoris Roy „Big Country“ Nelson. Po kovos Nogueira prakalbo apie pasitraukimą iš didžiojo sporto, bet išreiškė norą prieš tai trečią kartą susikauti su Franku Miru. Sužinojęs apie tokį Brazilijos veterano norą, jo paskutiniu priešininku panoro tapti dar vienas MMA veteranas, amerikietis Josh Barnett, 2006metais pralaimėjęs Nogueirai PRIDE turnyre.

Iš UFC atleistas ilgametis UFC organizacijos kovotojas Melvin Gillard panašu, kad rado naujus namus WSOF organizacijoje, kurią su UFC sieja gana lojalūs santykiai.

Alistair Overeem trečią kartą atsisakė susikauti su Junioru Dos Santosu. Dvikovą turėjo vykti Brazilijoje ir trukti 5 raundus. Dana White apkaltino olandą, kad šis bijo Brazilijos kovotojo ir tyčia vengti akistatos su juo. Tuo tarpu pats Overeem aiškina, kad šiuo metu turi kelias traumas ir negali priimti kovos tinkamai nepasveikus bei pasiruošus jai.

Visai neseniai UFC debiutavęs ir tris kovas tenai laimėjęs Ali Bagautinov iš Rusijos sekančioje kovoje susikaus dėl UFC čempiono titulo, kur jo priešininku bus čempionas Demetrious „Mighty Mouse“ Johnson.

UFC UFN 42 turnyre, kuris vyks gegužės 3 dieną Vokietijos sostinėje Berlyne atidarymo kovoje susikaus du šios organizacijos naujokai, perspektyviais Europos sunkiasvoriais vadinami Ruslan Magomedov iš Rusijos bei Viktor Pesta iš Čekijos. Turnyro vakaro kovoje žiūrovai išvis olanda Gegardą Mousasį ir amerikietį Marcą Munozą.

Ruan Potts, Pietų Afrikos Respublikos MMA kovotojas, didžiausios Afrikos MMA organizacijos EFC čempionas pasirašė sutratį su UFC. Jo priešininku bus australas Soa „Hulk“ Palelei.

KSW čempionas Jan Blachowicz įgyvendino savo svajonę – tapo UFC kovotoju. Jo debiuto data nėra žinoma, bet nekiek nėra abejojama, kad jis būtinai pasirodys rudenį UFC turnyre Lenkijoje, Lodzės mieste.

Caino Velasquezo trauma sujaukė UFC planus ir neleido realizuoti vieno itin ambicingo projekto. Kalba eina apie UFC turnyrą Meksikoje, kuris turėjo vykti Mechiko miesto milžiniškame Azteca stadione. Turnyro vakaro kovoje turėjo susikauti jau minėtas, iš Meksikos kilęs, Velasquez.

Dalinkis:
Share 'Naujienos trumpai. UFC blokas' on Facebook Share 'Naujienos trumpai. UFC blokas' on Twitter Share 'Naujienos trumpai. UFC blokas' on vk.com Share 'Naujienos trumpai. UFC blokas' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930