MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Rimgaudas Kutkaitis ir Julija Stoliarenko kovos Lenkijoje.

birželio 5, 2014
Views: 1 074

fighters-arena-9-plakat-B-e1401714461390Artėjantį savaitgalį „Plungės Riterio“ komanda vėl išvyksta į užsienį. Šį kartą į Lenkijos miestą Jozefową iškeliauja mūsų komandos senbuvio Rimgaudas Kutkaitis ir Lietuvos moterų MMA diviziono ateitis Julija Stoliarenko.
Rimgaudas Kutkaitis sekmadienį, birželio 8 dieną susikaus su Lenkijos kovotoju Bartoszu Fabinskiu.
Julijos Stoliarenko, pernai sensacinga nugalėjusios suomę Eevą Siiskonen, priešininke bus labai pavojinga lenkė Agnieszka Niedzwiedz. Lenkijos kovotoja disponuoja puikiu 6-0-0 profesionalių MMA kovų rekordu. Padėjusi karjerą Lenkijoje, ji dvi paskutines kovas kovojo Anglijos Cage Warriors FC organizacijoje.
Šiame turnyre turėjo dalyvauti dar vienas Lietuvos MMA kovotojas – vilnietis Sergej Grečicho. Deja jo pasirodymo mūsų komanda buvo priversta atsisakyti. Treniruotės metu Sergej sulaužė pirštą ir beveik iki rudens iškrito iš aktyvių MMA kovotojų rikiuotės. Linkime jam pasveikti iki rudens bei tikimės, kad ši trauma nesutrukdys jam sudalyvauti „Plungės Riterio“ komandos rengiamoje kasmetinėje tarptautinėje MMA ir muaythai stovykloje.

Dalinkis:
Share 'Rimgaudas Kutkaitis ir Julija Stoliarenko kovos Lenkijoje.' on Facebook Share 'Rimgaudas Kutkaitis ir Julija Stoliarenko kovos Lenkijoje.' on Twitter Share 'Rimgaudas Kutkaitis ir Julija Stoliarenko kovos Lenkijoje.' on vk.com Share 'Rimgaudas Kutkaitis ir Julija Stoliarenko kovos Lenkijoje.' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2017 m. gruodžio mėn.
PATKPŠS
« Lap  
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031