MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Fighters Arena 9 – mūsų komandos kovotojų pralaimėjimai

birželio 10, 2014
Views: 1 384

fighters-arena-9-plakat-B-e1401714461390Vienintelė šiuo metų aktyvi Lietuvos MMA kovotoja – visaginietė Julija Stoliarenko – praeitą savaitgalį kovojo Lenkijoje. Šios šalies mieste Jozefowie vyko MMA turnyras Fighters Arena 9. Julijos priešininkė šiame turnyre buvo viena pajėgiausių Lenkijos MMA kovotojų – nenugalima Agnieszka Niedzwiedz. Nors Lenkijos analitikai neduodavo Julijai jokių šansų šioje kovoje, ji sugebėjo užčiaupti visus skeptikus. Pirmas raundas vyko totalial dominuojant Lietuvos kovotojai. Kelis kartus ji vos nesukurė lokalinės sensacijos, nes Niedzwiedz jau buvo pasiruošusi pasiduoti. Antrajame ir trečiajame raunduose Lenkijos kovotoja pasitaisė. Dabar jau ji pervesdavo kovą į parterį bei kontroliavo dvikovos eigą. Trečiajame raunde po ilgos smūgių serijos be atsako, kovos teisėjas nutraukė dvikovą.
Vienoje iš vakaro kovų turėjęs dalyvauti Rimgaudas Kutkaitis buvo priverstas atsisakyti kelionės į Lenkiją, nes buvo skubiai iškviestas į darbą. Jo vietą užėmė baltarusis Alexei Repalov. Baltarusijos kovotojas neblogai pradėjo dvikovą. Bet pačioje kovos pradžioje Repalovui buvo prakirsta kakta. Gydytojams nepavyko sustabdyti kraujavimo ir kova buvo nutraukta Lenkijos kovotojo Bartoszo Fabinskio naudai.

Dalinkis:
Share 'Fighters Arena 9 – mūsų komandos kovotojų pralaimėjimai' on Facebook Share 'Fighters Arena 9 – mūsų komandos kovotojų pralaimėjimai' on Twitter Share 'Fighters Arena 9 – mūsų komandos kovotojų pralaimėjimai' on vk.com Share 'Fighters Arena 9 – mūsų komandos kovotojų pralaimėjimai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930