MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Keturi mūsų kovotojai dalyvavo turnyre Suomijoje

birželio 15, 2014
Views: 1 037

Helsinki-Fight-Night-PosterNet keturi „Plungės Riterio“ kovotojai – Linas Griguola ir Mažvydas Pieža iš Lietuvos, Murad Zeinulabidov iš Rusijos ir Nikolajs Karpaciovs – savaitgalį dalyvavo MMA ir muaythai turnyre Helsinki Fight Night Suomijos sostinėje Helsinkyje.
Linas Griguola pirmojoje turnyro kovoje dar tik pradedančiuoju kovotoju Timo Suihkonenu. Visi tris šiai kovai skirti raundai praėjo beveik lygioje kovoje su nežymia suomio persvara. Mūsų kovotojas trečiajame raunde turėjo galimybe laimėti dvikovą. Jis buvo užsidėjęs trikampį rankų smaugimą, bet šios galimybės Griguolą kažkodėl neišnaudojo ir pralaimėjo dvikovą vienbalsiu teisėjų sprendimu.
Mažvydas Pieža, antrojoje turnyro kovoje, susikovė su Suomijos MMA legenda Miko Rupponenu. Vienas iš Suomijos MMA veteranu jau daug metų galynėjosi su jį persekiojančiomis kelių traumomis. 2010 metais dėl traumų pristabdęs kovotojo karjerą, jis kelis kartus bandė ją reanimuoti, bet pasiruošimo laikotarpiu nuolat gaudavo traumų ir pasitraukdavo iš numatytų kovų. Tik šiais metais Rupponnui pavyko pagaliau sugrįžti. Vakar vykusia kova buvo jo antroji 2014 metais. Mažvydas Pieža pasirodė nelengvas priešininkas Rupponeui. Dvikova vyko visus tris raundus. Nors persvarą šioje kovoje turėjo suomis, jam nepavyko atlikti daugumos ėjimų į kojas. Stovėsenoje kova vyko apyilgiai. Boksuojantis pranašesnis buvo suomis, bet smūgiuojant kojomis pranašesnis buvo „Plungės Riterio“ komandos kovotojas. Po trijų raundų kovą vienbalsiu teisėjų sprendimu laimėjo Miko Rupponen.
Latvijos kovotojas Nikolajs Karpaciovs kovojo pagal muaythai taisykles. Jo priešininku buvo suomis Ville Aalto. Deja kova labai trumpai. Pirmojo raundo pačioje pradžioje Karpaciovs praleido smūgį į koją ir suklupo bei tęsti kovos jau nebegalėjo. Nors jam buvo suteiktą medicininė pagalba, bet grįžus namo jis turės atlikti papildomus tyrimus, kadangi jam yra įtariamas kojos lūžis.
Buvęs Sergejaus Grečicho priešininkas Murad Zeinulabidov susikovė su nenugalimu suomiu Mika Hamalainenu. Rusijos kovotojas buvo gerai pasiruošęs šiam priešininkui. Pirmosios atakos metų jis puikia pasitiko Hamalaineną smūgiu keliu. Kovai perėjus į parterį jis atliko trikampį kojų smaugimą bei rankos laužimą vienu metu ir privertė Suomijos kovotoją pasiduoti.
Pagrindinėse turnyro kovose triuškinančius pralaimėjimus patyrė Suomijos kovotojai. Netikėtai savo dvikovą pralaimėjo Cage organizacijos čempionas Timo Suhonen. Kovodamas su prancūzu Cheiku Kone jis praleido smūgį keliu ir buvo nokautuotas.
Dar vienam prancūzui, Davy Gallonui, pralaimėjo labai patyręs Kai Puolakka. Antrajame raunde jis pasidavė po kelio sąnario laužimo.
Sensacingą pralaimėjimą patyrė Suomijos MMA žvaigždė Anton Kuivanen. Pirmos atakos metų jis ėjo į kojas ir praleido triuškinantį smūgį keliu į galvą bei atsidūrė giliajame nokaute. Sensacijos autoriumi tapo skandalingai pagarsėjęs amerikietis Dacota Cohrane.

Dalinkis:
Share 'Keturi mūsų kovotojai dalyvavo turnyre Suomijoje' on Facebook Share 'Keturi mūsų kovotojai dalyvavo turnyre Suomijoje' on Twitter Share 'Keturi mūsų kovotojai dalyvavo turnyre Suomijoje' on vk.com Share 'Keturi mūsų kovotojai dalyvavo turnyre Suomijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930