MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Bjorn Rebney palieka Bellator MMA. Scott Coker vietoj jo…

birželio 19, 2014
Views: 1 166

imagesAntro pagal pajėgumą pasaulio MMA organizacijos įkūrėjas ir vadovas Bjorn Rebney palieka savo postą ir savo sukurtą organizaciją. Vakar vakare, Lietuvos laiku, JAV media koncernas Viacom, kuriam dabar priklauso Bellator MMA, spaudos pranešimo pagalba pranešė, kad Rebney palieka šią organizaciją. Kartu su juo postą palieka operacijų direktorius Tim Danaher. Kaip pranešė pats Rebney, jo ir Viacom Bellator MMA vystymosi vizijos radikaliai išsiskyrė ir buvo reikalingos permainos.
Internete iškarto pasklido gandai, kad Rebney vietą užims dar vienas labai gerai žinomas MMA pasaulio atstovas, Strikeforce įkūrėjas ir vadovas Scott Coker. Pastarajam kaip tik baigiasi nekonkurencingumo laikotarpio UFC atžvilgiu pabaiga. Šiandien ši informacija jau buvo patvirtinta oficialiai. Naujasis Bellator MMA vadovasjau iš karto paskelbė apie tai, kad iš karto imsis naujovių. Pirmoji jų – firminės Bellator MMA vizitinės kortelės GP turnyrų – atsisakymas. Antra naujovė, apie kurią kol kas kalbama neoficialiai, tai pasiūlytas kontraktas garsiam JAV gatvių mušeikai Kevinui „Kimbo Slice“ Fergussonui. Jo vadybininkas patvirtino kad derybos su Bellator MMA yra vedamos, bet jos kol kas yra bevaisės. Tokio spalvingo personažo atsiradimas ženkliai pakeltu Bellator MMA ne itin aukštą turnyrų žiūrimumą.
Bjorn Rebney, buvęs profesionalaus bokso vadybininkas, nusprendė iš bandyti savo jėgas MMA ir 2009 metais įkūrė MMA organizaciją Bellator FC. Pačioje pradžioje organizacija buvo labiau orientuotą į ispaniškai bei portugališkai kalbančia auditorija. Vėliau organizacija išsiplietė, joje atsirado vis daugiau kovotojų, kilusiu nei iš Lotynų Amerikos. Sparčiai daugėjo joje europiečių, ypač iš Rytų Europos. Būtent iš šio regiono yra kilusi ryškiausia Bellator MMA žvaigždė, rusas Alexander Shlemenko. Čempionas skirtingose svorio kategorijose buvo ar yra rusai Aleksander Volkov ir Vitaly Minakov, slovakas Atilla Vegh. Bjorno Rebney vadovaujama organizacija suorganizavo 121 turnyrą, kurie buvo rodomi 141 šalyje.
Savo pėdsaką Bellator istorijoje paliko ir keli Lietuvos kovotojai – šioje organizacijoje nenugalėtas Giedrius Karavackas, Deividas Taurosevičius, vienas geriauių Lietuvos MMA kovotojų Marius Žaromskis, šiuo metų į Bellator MMA GP pusfinalį patekęs Egidijus Valavičius. Sutartį su Bellator MMA yra pasirašęs ir „Plungės Riterio“ komandos kovotojas Sergej Grečicho, kuris iki šiol dar nėra sulaukęs jokio pasiūlymo kovai iš jau buvusios organizacijos vadovybės.

Dalinkis:
Share 'Bjorn Rebney palieka Bellator MMA. Scott Coker vietoj jo…' on Facebook Share 'Bjorn Rebney palieka Bellator MMA. Scott Coker vietoj jo…' on Twitter Share 'Bjorn Rebney palieka Bellator MMA. Scott Coker vietoj jo…' on vk.com Share 'Bjorn Rebney palieka Bellator MMA. Scott Coker vietoj jo…' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. gruodžio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31