MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Lenkijos MMA sulaukė rimto pastiprinimo

birželio 20, 2014
Views: 1 200

polsat-sportŠiandieni stambiausi Lenkijos MMA portalai rašo apie labai pozityvius bei kitom šalims tiesiog pavydėtinus pokyčius. Vieno didžiausių Lenkijos media koncernų – Polsat – sportinis TV kanalas Polsat Sport paskelbė apie glaudų bendradarbiavimą su keliomis šios šalies MMA organizacijomis.
Jau daugiau nei dešimtmetį Polsat Sport dirba kartu su viena didžiausių Europos MMA organizacijų – KSW. Šio kanalo istorijoje taip pat buvo keli epizodai susiėję su kone rimčiausių KSW konkurentu MMA Attack.
Naujas Polsat Sport etapas apims bendradarbiavimą su sparčiausiai besivystančia PLMMA organizacija, kuri savo ruožtu bendradarbiauja su beveik pusė tuzino lokalinių Lenkijos MMA organizacijų, kaip kad Xcage, Warmia Heroes, Thunder Strike League ir t.t.. Polsat Sport pageidauja transliuoti 10 PLMMA turnyrų per metus. Media giganto dėmesio taip pat sulaukė MMA ir kikbokso organizacija Fight Exclusive Night. Pirmuoju turnyru, parodytu pagal naują Polsat Sport MMA vystymo programą bus šį savaitgalį vyksiantis ambicingos PROMMAC organizacijos turnyras. Tikėtina, kad tai nepaskutinė organizaciją, kurios turnyras bus rodomas milijonams potencialių žiūrovų iš Lenkijos ir užsienio.

Dalinkis:
Share 'Lenkijos MMA sulaukė rimto pastiprinimo' on Facebook Share 'Lenkijos MMA sulaukė rimto pastiprinimo' on Twitter Share 'Lenkijos MMA sulaukė rimto pastiprinimo' on vk.com Share 'Lenkijos MMA sulaukė rimto pastiprinimo' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. spalio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031