MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mūsų komandos rezultatas Rusijoje: 1-1

rugpjūčio 17, 2014
Views: 1 103

imagesLygiosiomis pasibaigė dviejų „Plungės Riterio“ komandos kovotojų pasirodymai Rusijoje, League S-70: Plotforma MMA turnyre. Priminsime, kad šiame turnyre, kur susitiko simbolinės Rusijos ir viso pasaulio MMA rinktinės, dalyvavo du mūsų kovotojai: prancūzas Aymard Guih ir lietuvis Arūnas Vilius.
Aymard Guih susikovė su rusu Dmitryumi Bikrevu. Visą pirmąjį raundą Prancūzijos kovotojas mėtydavo Rusijos atstovą it maišą per treniruotes. Po pirmojo raundo ruso trenerių štabas ir gydytojai priėmė sprendimą nutraukti kovą dėl Bikrevo rankos lūžio.
Arūnas Vilius, į turnyrą patekęs likus vos dviems dienoms iki turnyro, susikovę su pavojingu arterio kovotoju Maximu Futinu. Mūsų kovotojas iš pat pradžių parinko labai neteisingą kovos taktiką. Vietoj apsikeitimo smūgiais stovėsenoje, kur jis butų turėjęs ženklų pranašumą, jis ėjo į klinčą ir labai greitai atsidūrė parteryje. Užimti padėtį iš viršau, apipilti lietuvį smūgiais bei laimėti dvikovą TKO atrodė ir pratymas, atliekamas treniruotėje.

Dalinkis:
Share 'Mūsų komandos rezultatas Rusijoje: 1-1' on Facebook Share 'Mūsų komandos rezultatas Rusijoje: 1-1' on Twitter Share 'Mūsų komandos rezultatas Rusijoje: 1-1' on vk.com Share 'Mūsų komandos rezultatas Rusijoje: 1-1' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930