MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Bellator MMA vėl kuria moterų divizioną

rugpjūčio 19, 2014
Views: 1 216

Scotto Cokerio vadovaujama Bellator MMA organizacija grįžta prie moterų MMA – to, kas kadaise išpopuliarino Cokerio kūrinį Strikeforce.
Kaip ir galima buvo tikėtis, pirmas žmogus, su kuo susitiko naujasis Bellator MMA vadovas buvo Strikeforce veteranė bei talismanas Gina Carano. Pastaruoju metu aktorės karjerą kurianti Carano tapo itin trokštamu kąsneliu. Dėl jos jau seniai kovoja UFC organizacija, už parašą po kontraktu siūlanti titulinė kovą su Ronda Rousey ir, ko gero, nemenką atlygį už tai. Anot Danos White derybos su Carano kol kas yra aklavietėje. Bellator MMA įsijungus į kovą dėl Carano kai mat pakels jos, kai MMA kovotojos, rinkos kainą ir be abejonės dar labiau pablogins santykius tarp UFC ir Bellator MMA.
Tuo tarpu, kol bendra ateitis su Gina Carano dar yra miglota, Bellator MMA skuba rasti laisvų agenčių moterų MMA rinkoje. Pirmosiomis kovotojomis, papildžiusiomis naujai kuriamą moterų MMA divizioną tapo olandė Marloes Coenen ir amerikietė Julia Budd. Abi kovotojos praeityje kovojo Strikeforce, o pastarosios jų kovos vyko Invicta FC organizacijoje, glaudžiai siejamoje su didžiausia Bellator MMA konkurente – UFC.

Dalinkis:
Share 'Bellator MMA vėl kuria moterų divizioną' on Facebook Share 'Bellator MMA vėl kuria moterų divizioną' on Twitter Share 'Bellator MMA vėl kuria moterų divizioną' on vk.com Share 'Bellator MMA vėl kuria moterų divizioną' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930