MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Egidijus Valavičius tarp 13-os atleistųjų iš Bellator MMA

rugpjūčio 26, 2014
Views: 1 331

Scott Coker Bellator MMA yra kaip nauja šluota, kuri švariai šluoja. Nors šiai organizacija jis vadovauja labai neseniai, bet dirba iš peties. Tuo liudijimu yra antra atleidimų iš Bellator MMA banga. Pirmojoje bangoje tarp atleistųjų pateko šioje organizacijoje taip ir nedebiutavęs „Plungės Riterio“ komandos kovotojas Sergej Grečicho. Antrojoje bangoje atsidūrė dar viena lietuviška pavardė – Egidijaus Valavičiaus. Lietuvos MMA veteranas kurio rekordas Bellator MMA yra 2-1-0, buvo atleistas iš antros pagal pajėgumą pasaulio MMA organizacijos.
Kartu su Egidijumi Valavičiumi buvo atleisti sekantys kovotojai:
– Shahbulat Shamhalaev
– Bryan Baker
– Siala „Mighty Mo“ Siliga
– Mark Godbeer
– Justin Torrey
– Egidijus Valavičius
– Sergio Junior
– Rodney Wallace
– Ron Sparks
– Patrick Cenoble
– Austen Heidlage
Didelę nuostabą kelia buvusio Bellator MMA čempiono iš Slovakijos Attilos Vegh atleidimas. Kaip iki pralaimėjimo Emmanieliui Newtonui taip ir po jo Bellator MMA vadovai turėjo daug problemų ar tiesiog nelabai norėjo stengtis su pasiūlymais kovoms Slovakijos kovotojui.
Dar vienas pajėgus Bellator MMA kovotojas netekęs darbo – rusas Shahbulat Shamhalaev. GP nugalėtojas, jis iškovojo teisė kautis dėl titulo, bet taip ir nesugebėjo to padaryti, nes eilė matų negali gauti JAV vizos ir nesugeba patekti į šią šalį.

Dalinkis:
Share 'Egidijus Valavičius tarp 13-os atleistųjų iš Bellator MMA' on Facebook Share 'Egidijus Valavičius tarp 13-os atleistųjų iš Bellator MMA' on Twitter Share 'Egidijus Valavičius tarp 13-os atleistųjų iš Bellator MMA' on vk.com Share 'Egidijus Valavičius tarp 13-os atleistųjų iš Bellator MMA' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930