MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Carelia Fight 10 turnyro kovų rezultatai (+ vaizdo įrašas)

rugsėjo 15, 2014
Views: 1 325

2iw0eg5Sezono pradžią “Plungės Riterio” komanda negali priskirti prie pavykusiu. Esame minėję, kad sezonas mūsų komandai prasideda Suomijoje, Carelia Fight 10 turnyre. Šiame turnyre kovojo du Kauno atstovai – Vaidas Valančius bei Inga Kalėdaitė. Deja mūsų komandos kovotojams nepavyko laimėti ne vienos kovos.
Vaidas Valančius susikovė su lietuviams puikia žinomu Johanu Vanttinenu.Lietuvis kovėsi iki pat kovos pabaigos. Likus vos 14 sekundžių iki finalinio gongo, sėkmė susisuko nuo Valančiaus ir jis pralaimėjo TKO.
Inga Kalėdaitė susikovė su perspektyvia suome Eeva Siiskonen. Priminsime, kad pernai Suomijos kovotoja sensacingai pralaimėjo mūsų komandai atstovavusiai Julijai Stoliarenko. Kalėdaitė stoiškai kovojo iki beveik antrojo raundo pabaigos, bet nuovargis ir laiko pasiruošimui stoka davė savo vaisių – ji praleido smūgį į galvą ir buvo nokautuota.

Inga Kalėdaitė vs. Eeva Siiskonen

*Vaizdo įrašas yra trečiosios šalies resurse. Puslapio redakcija nėra atsakinga už įrašą, jo kokybę, turinį ir negarantuoja jo prieinamumo bei žiūrėjimo galimybės

Dalinkis:
Share 'Carelia Fight 10 turnyro kovų rezultatai (+ vaizdo įrašas)' on Facebook Share 'Carelia Fight 10 turnyro kovų rezultatai (+ vaizdo įrašas)' on Twitter Share 'Carelia Fight 10 turnyro kovų rezultatai (+ vaizdo įrašas)' on vk.com Share 'Carelia Fight 10 turnyro kovų rezultatai (+ vaizdo įrašas)' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930