MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

KSW 28: Fighters Den – Ščecino kovotojai triumfavo namie

spalio 10, 2014
Views: 1 187

KSW-28Praeitą savaitgalį Europoje įvyko du labai įdomus kovų turnyrai – MMA turnyras KSW 28 Lenkijos Ščecino mieste bei MMA ir K-1 turnyras FFC (Final Fight Championship) 14 Liublianoje, Slovėnijoje.
Spalio 4 dieną Ščecine vyko KSW 28: Fighters Den turnyras. Turnyro organizavimo priežastimi šiame nedideliame mieste galima įvardinti du faktorius – naujos multifunkcinės arenos atidarymą bei MMA klubo „Berserkers Team“ buvimą šiame mieste. Garsaus Lenkijos MMA veterano Piotro Baginskio įkurtas klubas yra dabar tituluojama kone geriausių Lenkijos MMA klubu, o jo auklėtiniai kovojo visoje Europoje, UFC (Maciej Jewtuszko), yra tapę M-1 (Rafal Moks ir Tomasz Narkun) bei KSW čempionais (Michal Materla ir Karol Bedorf). Mažiausiai 5 „Berserkers Team“ klubo kovotojai yra nuolatiniai KSW turnyrų dalyviai.
Labai įdomiai šeštadienio vakarą atrodė dviejų MMA debiutantų – boksininko Rafalo Jackewiczo bei muaythai kovotojo Marcino Parchetos dvikova. Abu kovotojai nebandė dvikovos spręsti parteryje ir negailėjo vienas kito. Bet kovos pabaigoje pranašesniu visgi buvo didesnį kovos veiksmų arsenalą turintis Parcheta, laimėjęs dvikovą TKO.
Įtemptą, technišką, efektingą bei efektyvią dvikovą pademonstravo du lengviausi turnyro kovotojai – Anzor Azhiev bei Helson Henriques.
Nemažai įtempta dvikova vyko tarp UFC čempiono Macejaus Jewtuszko bei žinomo Europos kovotojo iš Juodkalnijos Vaso Bakoceviciaus. Ją trečiajame raunde laimėjo Lenkijos kovotojas.
Nemenka intrigą sukėlė „Paskutinio Lenkijos barbaro“ Marcino Rozalskio ir karatė kiokushin bei K-1 legendos, australo Petero „The Chief“ Grahamo dvikovą. Pirmajame raunde kiek netikėtai geresniu buvo Lenkijos kovotojas. Jis davė atkirtį tituluotam smūgiuotojui Grahameui butent stovėsenoje. Deja antrajame raunde jam nepavyko nieko pademonstruoti. Kovai perėjus į parterį, jam atsinaujino sena kelio traumą ir jis buvo priverstas pasiduoti.
Kiek blankoka buvo Michalo Materlos kova. Jis nesunkiai bei įspūdingai laimėjo savo dvikovą. Bet tai buvo labiau dėl jo priešininko – brazilo Jorge Luiz Bezerros gana žemo lygio.
Finalinėje turnyro dvikovoje KSW sunkaus svorio čempionas Karol Bedorf karštai palaikomos savo publikos tiesiog sunaikino pirmąjį Europoje kovojusį Gracie klano atstovą Rollesą. Pirmojo raundo pabaigoje gerokai nuo Bedorfo smūgių nukentėjęs Gracie praleido smūgį į kepenys ir pralaimėjo dvikovą TKO.
Top 10 geriausių KSW 28 turnyro momentų:

*Vaizdo įrašas yra trečiosios šalies resurse. Puslapio redakcija nėra atsakinga už įrašą, jo kokybę, turinį ir negarantuoja jo prieinamumo bei žiūrėjimo galimybės

Sekančiu KSW organizacijos turnyru bus KSW 29 turnyras, vyksiantis Krokuvoje, naujoje Krakow Arena.

KSW 29 turnyro preliminarus kovų sąrašas:
1. Robert Radomski vs. Mateusz Piskorz
2. Tomasz Kondraciuk vs. Karol Celinski
3. Artur Sowinski vs. TBA
4. Tomasz Narkun vs. Goran Reljic
5. Piotr Strus vs. Abu Azaitar
6. Mateusz Gamrot vs. Lukasz Chlewicki
7. Michal Materla vs. TBA
8. Mariusz Pudzianowski vs. Pawel Nastula
9. Mamed Chalidow vs. TBA

Dalinkis:
Share 'KSW 28: Fighters Den – Ščecino kovotojai triumfavo namie' on Facebook Share 'KSW 28: Fighters Den – Ščecino kovotojai triumfavo namie' on Twitter Share 'KSW 28: Fighters Den – Ščecino kovotojai triumfavo namie' on vk.com Share 'KSW 28: Fighters Den – Ščecino kovotojai triumfavo namie' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930