MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Lapkričio 15 laukia MMA organizacijų dvikova dėl žiūrovų

spalio 29, 2014
Views: 1 061

dsdsDvikova už žiūrovus tarp MMA pasaulio galingiausių jau senokai nieko nebestebina. Šiose dvikovose visada yra tas pats žaidėjas – UFC. Jo oponentai kaskart yra vis nauji. Kadaise tai buvo Strikeforce, vėliau juo tapo Bellator MMA. Lapkričio 15 dieną įvyks dar vieną dvikova tarp UFC ir Bellator MMA, tik ši karta prie prisijungs į pasaulio elitą pretenduojanti WSOF organizacija.
Lapkričio 15 dieną UFC savo žiūrovams pasiūlys UFC 180 turnyrą. Turnyras pirmą kartą vyks Meksikoje. Jame žiūrovai turėjo pamatyti Meksikos numylėtinį, Cainą Velasquezą kovoje su brazilu Fabricio Werdumu. UFC čempionas gavo, deja, eilinę traumą ir iškrito iš UFC debiuto jo istorinėje tėvynėje. UFC rado puikią išeitį iš padėties. Caino Velasquezo vietą užėmė pastaruoju metų be pralaimėjimų žengiantis neįprastai populiarus Mark Hunt iš Naujosios Zelandijos.
Bellator MMA ir Scott Coker stato į savo seniai visiems pažįstamas ir gerai išreklamuotas (daugumoje UFC deka) pavardes – Tito Ortizą bei Stephaną Bonnarą. Kompaniją jiems palaikys Melvin Manhoef, kurio priešininku bus prastas MMA kovotojas, bet geras kikboksininkas Joe Schilling. Žiūrovai taip pat išvis organizacijos čempioną Michaelį Chandlerį prieš Willą Broksą. Kovų sąrašą uždaro Muhammed „King Mo“ Lawal, kuris susikaus su Tomu DeBlassu.
Gerokai silpniau atrodo WSOF 15: Branch vs. Okami turnyro kovų sąrašas. Kaip ir Bellator MMA 131: Tito vs. Bonnar, WSOF 15 remiasi UFC kadaise išgarsėjusiais kovotojai. Pagrindinėse vakaro kovose susikaus aukščiau minėtas japonas Yushin Okami, kurio priešininku bus David Branch ir Melvin Guillard, kuris kausis su Justinu Gaethje. Trečioje pagal svarbą turnyro kovoje žiūrovai išvis vieną pajėgiausių moterų diviziono kovotojų Jessica Aguilar, kuri susikaus su Kalindra Faria.

Dalinkis:
Share 'Lapkričio 15 laukia MMA organizacijų dvikova dėl žiūrovų' on Facebook Share 'Lapkričio 15 laukia MMA organizacijų dvikova dėl žiūrovų' on Twitter Share 'Lapkričio 15 laukia MMA organizacijų dvikova dėl žiūrovų' on vk.com Share 'Lapkričio 15 laukia MMA organizacijų dvikova dėl žiūrovų' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930