MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Byra KSW super turnyras

lapkričio 2, 2014
Views: 1 165

ksw29Aukšta nata metus planavo baigti vieną didžiausių Europos MMA organizacijų – KSW. Gruodžio 6 dieną Lenkijos Karalių mieste – Krokuvoje – naujoje Krakow Arena vyks pirmasis KSW turnyras šiame mieste.
Turnyro organizatoriai paruošė kone geriausią kovų sąrašą savo istorijoje. Trys paskutinės turnyro kovos turėjo pritraukti visos Lenkijos dėmesį prie Krokuvoje vyksiančio turnyro.
Pačioje pradžioje organizatoriai paskelbė apie svajonių dvikovą tarp pirmojo (ir vienintelio) lenko PRIDE – Pawelo Nastulos bei praeityje geriausio pasaulio galiūno Mariuszo Pudzianowskio.Šios kovos Lenkijos MMA gerbėjai laukė jau kelis metus, dar nuo to momento, kai Pudzianowski išreiškė norą išbandyti jėgas MMA. Pudzianowskiui tai bus tik dar vieną, nors neabejotinai naudinga bei pelninga, kova karjeroje. Buvęs olimpinis čempionas po šios kovos tvirtai pasiruošęs baigti kovotojo karjerą ir pereiti susikaupti prie trenerio karjeros.
Auščiau minėtą didelę medialinę vertę turinčią dvikovą turnyre turėjo papildyti didesnę sportinę vertę turinti kova – Michal Materla vs. Melvin Manhoef. Materla, nors ir nekartą reiškė savo nepasitenkinimą, bet taip ir neatsikratė savo prakeiksmo – priešininkų, kurie prieš tai buvo nugalėti Mamedo Khalidovo. Garsusis olandai kaip tik savo debiute KSW buvo nugalėta naturalizuoto čečėno ir… gavo titulinė kovą.
Vakaro dvikova ir kartu, turbūt, dešimtmečio Lenkijos MMA kova turėjo tapti Mamedo Khalidovo susitikimas su pirmuoju lenku UFC Tomaszu Drwalu. Abu kovotojai Lenkijos MMA padangėje sužibėjo beveik prieš dešimtmetį. Dviejų perspektyvių kovotojų susitikimą planavo suorganizuoti įvairios Lenkijos MMA organizacijos. Nors buvo bent trys bandymai suorganizuoti šią kovą, kiekvieną kartą vis iškildavo problemų, kaip taisykle traumos, neleidusių to padaryti. Kuomet Khalidov pasirinko KSW, Drwal pasirašė sutartį su UFC ir keli metai ši kova nebuvo įmanoma dėl kontraktinių įsipareigojimų. Kai Drwal buvo atleistas iš UFC, Lenkijos MMA gerbėjų viltys atgijo, bet labai neilgam. Įvyko milžiniškas skandalas tarp KSW organizatorių iš vienos pusės ir UFC veterano iš kitos. Drwaliui nepatiko KSW kovų sudarymo politika ir nerinkdamas žodžių išvadino KSW organizatorius „pajacais“, o pačią organizaciją – „cirku“. Martin Lewandowski ir Maciej Kawulski skoloje neliko. Sekė interviju, kurių turinio nepraleistų jokia cenzūra. Lewandwski pažadėjo, kad šis kovotojas niekada gyvenime nepasirodys KSW. Praėjus keliems metams paaiškėjo, jog KSW žvaigždei Khalidowui jau beveik neliko priešininkų, kurie būtu laisvi nuo UFC kontraktų. Iš kitos pusės Tomaszui Drwaliui karjera po UFC nesiklostė labai sėkmingai. Per keturis metus jis sudalyvavo vos keturiose kovose. Lūžis įvyko prieš kelias savaites. Pro MMAC organizacijos turnyre turėjęs dalyvauti Drwal sužinojo, kad turnyras atšauktas ir pačios organizacijos ateitis nėra aiški. Po kelių dienų, spalio 21 dieną, visą Lenkijos sporto spaudą apskriejo sensacingą žinia – Tomasz Drwal, KSW priešas Nr. 1, susitarė su šią organizaciją ir pasirašė su ją trijų kovų kontraktą. Pirmojoje kovoje Krokuvos atstovas susikaus su KSW veidu Mamedu Khalidovu.
Idilė trūko vos savaite. Spalio 27 dieną visi Lenkijos MMA portalai pranešė, kad traumą gavo Michal Materla ir jo kova su Melvinu Manhoefu atšaukta.
Po kelių valandų MMA portalus pasiekė dar viena nemaloni žinia – traumą gavo Tomasz Drwal ir Mamed Khalidov liko be priešininko. Khalidowui KSW organizatoriai nusprendė nusprendė per rekordiškai trumpą laiką surasti oponentą.
Bandydami gelbėti turnyrą organizatoriai perkėlė iš KSW 30 į KSW 29 turnyrą pusiau vidutinės svorio kategorijos čempiono Boryso Mankowskio dvikovą.
Ar pavyks KSW organizatoriams surasti tinkamą priešininką Mamedui Khalidovui ir ar pavyks plačioms masėms mažai žinomas KSW čempionas Borys Mankowski pritraukti žmonės į tribūnas bei į salę, bus galima įsitikinti gruodžio 6 dieną.

Dalinkis:
Share 'Byra KSW super turnyras' on Facebook Share 'Byra KSW super turnyras' on Twitter Share 'Byra KSW super turnyras' on vk.com Share 'Byra KSW super turnyras' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930