MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Klaipėdoje vyks mišrių kovų turnyras BestFight

lapkričio 6, 2014
Views: 1 325

best-fightRytoj, lapkričio 6 dieną Klaipėdą sudrebins ilgai lauktas jaunos Lietuvos kovų organizacijos BestFight turnyras. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje žiūrovai išvis 11 kovų pagal muaythai, K-1 ir MMA taisykles. Savo sugebėjimus žiūrovams pademonstruos kovotojai iš Vokietijos, Rusijos, Suomijos, Baltarusijos, Čekijos, Turkijos, Latvijos ir aišku iš Lietuvos.
Rytoj Klaipėdoje įvyks trys MMA kovos – vieną pagal mėgėjų taisykles ir dvi profesionalios dvikovos. Visose MMA kovose kausis „Plungės Riterio“ komandos kovotojai.
Pirmojoje MMA kovoje susikaus Mariaus Mažulio auklėtinis Mantas Žukauskas ir Roko Stambrausko mokinys Augustinas Travinskas.
Tado „Lokio“ Rimkevičius auklėtinis, šiuo metų Vilniuje studijuojantis Mažvydas Pieža susikaus su Rusijos kovotoju Anotnu Mooru.
WFCA Pabaltijo čempionas Saulius Bucius į šį turnyrą pateko kone paskutine akimirka. Pagal organizatorių sumanymą trečioje turnyro MMA kovoje turėjo kautis mažeikiškis Arūnas Vilius. Jo priešininkui Sergeyui Kaminskyui susitraumavus, dvikova buvo atšaukta. Pusiau sunkiasvorius pakeitė Saulius Bucius bei kovotojas iš Rusijos Denis Rachkov.
Žemiau pateikiame trumpą visų turnyrų kovų reziumė, kurią sudarė 15min.lt portalo žurnalistė Karolina Stažytė kartu su Kauno „Titanas “ klubo treneriu Mariumi Misiūnu:

1) AUGUSTINAS TRAVINSKAS (Prienai) prieš MANTĄ ŽUKAUSKĄ (Plungė)
MMA (2×3 min.)
Vakaras turėtų prasidėti dviejų jaunų lietuvaičių dvikova. Septyniolikmečiai Augustinas ir Mantas vienas prieš kitą stos pirmą kartą. Pasak M.Misiūno, įdomu šioje dvikovoje bus tai, kad abu vaikinai nors ir jauni, sveria nemažai – po 87 kg.

2) ŽYGIMANTAS MAŠKĖ (Lietuva) prieš JAKOB STYBEN (Vokietija)
MUAYTHAI (3×3 min.)
Prieš vokietį iš pradžių turėjo kovoti Tomas Marciulevičius, tačiau revanšinė dvikova (Tomas Jakobą įveikė šių metų vasarį) neįvyks dėl lietuvaičio trūkusių čiurnos raiščių. Jo vietą penktadienį ringe užims bei Vokietijos atstovui pasipriešinti bandys mažiau patirties turintis, tačiau tvirtu charakteriu pasižymintis, noru kautis bei laimėti trykštantis Ž.Maškė. Kovotojų svorio kategorija – iki 91 kg.

3) MANTVYDAS ŠVĖGŽDA (Kauno „Titanas“) prieš ARNOLDĄ EIZĄ (Jurbarko „Pantera“)
K-1 pro (3×3 min.)
Tai, anot M.Misiūno, bus revanšinė dvikova, kurioje susikaus jaunystė prieš patirtį. Mantvydas – daukartinis Lietuvos Muaythai čempionas, kuris Arnoldą praeityje jau yra kartą įveikęs. Kovotojų svorio kategorija – iki 86 kg.

4) MAŽVYDAS PIEŽA (Lietuva) prieš ANTON MOOR (Rusija)
MMA (2×5 min.)
Šiauliuose augęs, Vilniuje studijuojantis Mažvydas Lietuvoje, kaip kovotojas, mažai žinomas, tačiau Rusijos kovos ringuose jis jau turi užsitarnavęs savo vardą. Šiuo metu lietuvis nori išsikovoti autoritetą ir gimtinėje. Prieš Anton Moor jis stos pirmą kartą. Kovotojų svorio kategorija – iki 85 kg.

5) MANTAS STANKIS (Lietuva) prieš DANIEL FORSBERG (Suomija)
MUAYTHAI (3×3 min.)
Suomijos spaudos puslapiuose apie šią dvikovą jau kuriamos legendos, o Daniel į Lietuvą išlydimas kaip į didžiausią mūšį. Dėl ko toks ažiotažas? Dėl priešininko Manto. Nors jam tik 18 m., vaikinas jau du metus kaunasi suaugusiųjų amžiaus grupėje. Kaip teigia M.Misiūnas, lietuvis – itin techniškas, fiziškai stiprus bei perspektyvus kovotojas. Nors užsienyje jis dar nėra kovojęs, apie jį svečiose šalyse jau sklinda gandas. Kovotojų svorio kategorija – iki 80 kg.

6) ŽORA AKOPIAN (Baltarusija) prieš KIRIL ANDREEV (Latvija)
MUAYTHAI (3×3 min.)
Šeštoji vakaro kova bus išskirtinai be lietuviško prieskonio. Joje susikaus du septyniolikmečiai (svorio kategorija iki 70 kg.) savų šalių čempionai. Žora – šių metų Europos Muaythai jaunimo čempionas, finale įveikęs ne ką kitą, o lietuvaitį Martyną Jasiūną. Kiril, savo ruožtu, – Latvijos K-1 čempionas.

7) AURIMAS SAULIS (Lietuva) prieš PAVEL PUŠKEL (Baltarusija)
MUAYTHAI (3×3 min.)
Iš pradžių buvo suplanuota Pavel bei Vaido Valančiaus dvikova, tačiau lietuvaičiui susilaužius kojos pirštą, jį ringe pakeis A.Saulis. Šiam nenuspėjamam, prieš bet ką galinčiam laimėti bei pralaimėti vaikinui tai bus rimtas iššūkis. Juk baltarusis – šių metų Europos suaugusių Muaythai čempionas. Ar Lietuvos atstovas taps lengvu kąsniu, pažiūrėsime penktadienį. Juk kartais, kaip teigia M.Misiūnas, dideli kąsniai gali užstrigti gerklėje. Jei Aurimas į ringą žengs agresyviai nusiteikęs, neaišku, kuo viskas baigsis. Kovotojų svorio kategorija – iki 75 kg.

8) SAULIUS BUCIUS (Lietuva) prieš DENIS RAČKOV (Rusija)
MMA (2×5 min.)
Svorio kategorijoje iki 65 kg kovojančio tauragiškio S.Buciaus penktadienį ringe lauks beprotiškai stiprus priešininkas, tarptautinių turnyrų nugalėtojas D.Račkov.

9) ROJUS KUMPYS (Lietuva) prieš DANIEL VÍTOVEC (Čekija)
MUAYTHAI (3×3 min.)
Dvikovoje, kurioje susigrums du svorio kategorijos iki 80 kg priešininkai, vienas prieš kitą stos Europos Muaythai lygos bei Lietuvos Muaythai čempionas klaipėdietis Rojus Kumpys bei Čekijos Muaythai čempionas Daniel Vitovec. Nors ši kova žada daug intrigos, vakaro vinimi bus dvi kitos – dešimtoji ir vienuoliktoji.

10) SIGITAS GAIŽAUSKAS (Lietuva) prieš PAVEL PROVAŠINSKIJ (Baltarusija)
MUAYTHAI (3×3 min.)
Šių metų Europos Muaythai čempionas prieš įvairių tarptautinių turnyrų nugalėtoją. Kaip teigia M.Misiūnas, kurio auklėtinis yra Sigitas, ringe susidurs dviejų skirtingų mokyklų atstovai. Baltarusijos sportininkai – vieni geriausių, jei ne patys geriausi Muaythai kovotojai pasaulyje. Jie nuolat varžosi su šios kovinės sporto šakos pradininkais tailandiečiais. Tad tuo, jog Sigito laukia sunki kova, net nereikia abejoti. Sigito stiprioji pusė – smūgiai alkūnėmis bei kova „klinče“ (susikibus). Baltarusis, atvirkščiai, mėgsta laikytis atstumo bei smūgiuoti kojomis bei rankomis. Abieju kovotojų svorio kategorija – iki 75 kg.

11) MARTYNAS KNYZELIS (Lietuva) prieš VOLKAN BASAK (Turkija)
K-1 pro (3×3 min.)
Neabejotina vakaro puošmena turėtų tapti sunkiasvorių Lietuvos Muaythhai bei K-1 čempiono Martyno ir Europos bei daugkartinio Turkijos Muaythai čempiono Volkan superdvikova. Abu kovotojai sveria po 105 kg, tad, kaip teigia M.Misiūnas, ringe nepabijos talžyti vienas kito. M.Knyzelio trenerio teigimu, jo auklėtinis kitų vadinamas guminiu meškučiu, kuris yra pasiruošęs pakelti bet kurio priešininko mestą pirštinę. Martynas pasižymi įdomia kovos vedimo taktika bei rankų smūgiais.

Kaip Marių Misniūną cituoja aukščiau minėtas 15min.lt portalas, žiūrovų lauks tikras, 100% profesionalus sportinis renginys:
Per vieną vakarą žiūrovai išvys trijų tipų kovas. Be to, pirmą kartą vienas prieš kitą stos tikri profesionalai. O tai reiškia, kad bus kovojama be apsaugų ‒ tik su pirštinėmis, kapomis ir bandažu. Kiekvienais metais siekiama surengti kuo geresnį šou, tai yra, lietuvaičiams ieškoma lygiaverčių varžovų. Ne taip kaip kituose turnyruose: Lietuvos atstovas suporuojamas su silpnesniu užsieniečiu ir džiaugiamasi saviškių pergalėmis, ‒ tai, kad renginys vertas dėmesio, patikino M.Misiūnas.

Informacijos šaltiniai:
15min.lt
bestfight.lt

Dalinkis:
Share 'Klaipėdoje vyks mišrių kovų turnyras BestFight' on Facebook Share 'Klaipėdoje vyks mišrių kovų turnyras BestFight' on Twitter Share 'Klaipėdoje vyks mišrių kovų turnyras BestFight' on vk.com Share 'Klaipėdoje vyks mišrių kovų turnyras BestFight' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930