MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Rytoj M-1 Challenge debiutuoja Kinijoje

lapkričio 24, 2014
Views: 1 171

m-1_challenge_53_updatedSunkiasvorių fiestą galima pavadinti artimiausią vienos didžiausių pasaulio MMA organizacijų – Rusijos M-1 Global – turnyrą M-1 Challenge 53: Battle in the Celestial Empire. Pirmąjį turnyrą kol kas MMA neišlepintoje Kinijoje organizuojanti M-1 nusprendė publiką nustebinti net trimis sunkiasvorių kovomis, kuriose kausis geriausi M-1 sunkiasvoriai.
Pagrindinėje vakaro kovoje Kinijos žiūrovai išvis du nenugalimus ir kone perspektyviausius Europos sunkiasvorius – Lenkijos kovotoją Marciną Tyburą ir Estijos sunkiasvorį Denisą Smoldarevą. Per dvejus metus Tybura netikėtai nugalėjo M-1 sunkiasvorių GP, o paskui kovoje dėl čempiono diržo taip pat netikėtai nugalėjo tautietį Damianą Grabowskį. Tuo tarpu Smoldarevui pastarieji metai nebuvo tokie sėkmingi. Nors jis išlaikė „švarų“ rekordą, bet šiais metais jam tekdavo gydytis traumas, dėl kurių jo kovos arba buvo nukeliamos, ar atšaukiamos, kaip kad ilgai laukta dvikova su Latvijos kovotoju Konstantinu Gluhovu.
Rusijos MMA veteranas Sergey Kharitonov, kurio pristatinėti tikrai neverta, šiame turnyre turėjo susikausi su Lenkijos kovotoju Damianu Grabowskiu. Nors Lenkijos kovotojas priėmė šį iššūkį, priešininkas Kharitonovui dėl iki šiol nežinomų priežasčių buvo paskelbtas Japonijos dziudo genijumi Satoshi Ishii. Bet ir šiai kovai nelemta buvo įvykti. Prieš kelias savaites buvo paskelbta, kad Japonijos kovotojas gavo traumą. Po kurio laiko Kharitonovui buvo surastas naujas oponentas. Juo tapo M-1 turnyrų veteranas, buvęs šios organizacijos čempionas Kenny Garner.
Nors praeityje geriausias Lenkijos sunkiasvoriui nepavyko sudalyvauti gyvenimo kovoje su Sergeyumi Kharitonovu, jam visgi atsirado vieta šiame turnyre. Kinijoje Lenkijos kovotojas susikaus su Latvijos sunkiasvoriu Konstantinu Gluhovu. Šia kova įvairūs Europos MMA turnyrų organizatoriai planavo pastaruosius penkis metus. Buvo bandymai juos suvesti MMA turnyre Austrijoje, kur abu kažkada kovėsi super-GP formato turnyruose ir kur abu laimėdavo. Kaip vienas, taip ir kitas viešai pasisakydavo apie norą išbandyti jėgas vienas prieš kitą, bet traumos, kontraktiniai įsipareigojimai, banalus, nors ir viešai neįvardijamas, rekordo saugojimas neleisdavo įvykti šiai intriguojančiai parterio meistro prie stovėsenos meistrą dvikovai.

M-1 Challenge 53: Battle in the Celestial Empire turnyro kovų sąrašas:
1. Movsar Evloev vs. Jianwe He
2. Sergey Morozov vs. Rijirigala Amu
3. Nikita Chistyakov vs. Honggang Yao
4. Pavel Vitruk vs. Rafael Miranda
5. Viktor Skoteski vs. Muslim Salikhov
6. Konstantin Gluhov vs. Damian Grabowski
7. Kenny Garner vs. Sergey Kharitonov
8. Denis Smoldarev vs. Marcin Tybura

Dalinkis:
Share 'Rytoj M-1 Challenge debiutuoja Kinijoje' on Facebook Share 'Rytoj M-1 Challenge debiutuoja Kinijoje' on Twitter Share 'Rytoj M-1 Challenge debiutuoja Kinijoje' on vk.com Share 'Rytoj M-1 Challenge debiutuoja Kinijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. gruodžio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31