MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Bellator MMA nugalėjo UFC ir WSOF

lapkričio 26, 2014
Views: 1 121

dsdsPirmasis Scotto Cokerio Bellator MMA  turnyras – Bellator MMA 131 – netapo tuo pirmuoju blynu, kuris prisvilęs. Itin MMA įvykiu turtingame užpraeitame savaitgalyje šis turnyras konkuravo su labai įdomiu UFC 180 turnyru bei į pasaulio stipriausių trejetuką pretenduojančios WSOF organizacijos 15-uoju turnyru.
Bellator MMA turnyras tapo savaitgalio įvykiu bei laimėjo trigubą mūšį dėl žiūrovų dėmesio. Vidutinis žiūrovų skaičius, stebėjęs šį turnyrą buvo ~1500000 žiūrovų. Šis skaičius padidėjo iki 2000000 per vakaro kulminacinę dvikovą. UFC 180 turnyrą, demonstruotą PPV sistema, stebėjo ~ 624000 žiūrovų. Prasčiausiai šioje kovoje pasirodė WSOF 15 turnyras, kurį vidutiniškai stebėjo 179000 žiūrovų.
Bellator MMA 131 turnyrą vainikavo UFC veteranu Tito Ortizo bei Stephano Bonnaro susitikimas. Dvikovos reklama prasidėjo nuo profesionalioms imtynėms būdingų triukų, kaip kad paslaptingų kovotojų su kaukėmis išėjimai, muštynės, kaltinimai nepagarba ir t.t. Nors MMA pasaulis daugumoje liko nepatenkintas tokiu turnyro marketingu, paprastiems žiūrovams tai buvo it masalas, ką parodė parduotų bilietų skaičius, pelnas iš parduotų bilietų bei žiūrovų prie TV ekranų skaičius.
UFC 180, pirmasis Meksikoje organizuotas MMA milžino turnyras, turėjo sumušti visus lankomumo bei pelningumo rekordus. Deja turnyro veido Caino Velasquezo traumą sujaukė UFC planus. Jį pakeitė „Super Samoan“ Mark Hunt. Bet kokią kovą priimantis ir jokio priešininko nebijanti Naujosios Zelandijos kovotojas nesugebėjo tinkamai adaptuotis prie sudėtingų Meksikos sostinės sąlygų (Mechiko miestas randasi klanuose). Jis laimėjo pirmąjį raundą prieš gudrumu garsėjantį Fabricio Werdumą. Puikia besigindamas parteryje, stovėsenoje jis nepralenkiamas ir net sugebėjo pasiusti grėsmingą brazilą į nokdauną. Antrajame raunde Werdum rado spragą Hunto taktikoje. Apgaule privertęs nuleisti rankas, jis smūgiu keliu pasiuntė Huntą ant oktagono pagrindo ir po kelių smūgių rankomis į aklai besiginančio priešininko galvą, baigė kovą TKO. Tuo pačiu Werdum tapo tarpiniu UFC sunkios svorio kategorijos čempionu bei užtvirtino savo, kaip pagrindinio pretendento į Caino Velasquezo titulą.
Kaip ir Bellator MMA, WSOF organizatoriai pagrindinį statimą savo turnyre padarė ant buvusiu UFC kovotoju Melvino Guillardo ir Yushino Okamio. Šis sprendimas pasibaigė šios jaunos organizacijos nenaudai. Pirmąją nesėkmę patyrė Melvin Guillard. Lengvai WSOF čempionu planavęs tapti kovotojas turnyro išvakarėse neįtilpo į savo svorio kategorijos rėmus. Todėl jo ir Justino Gaethje kovos statusas buvo pakeistas iš titulinės į reitinginę. Antrą nesėkmę Guillard patyrė jau turnyro metų, kuomet pralaimėjo kovą nevienbalsiu sprendimu.
Dar liūdniau pasibaigė Yushino Okamio susitikimas taip pat titulinėje kovoje. Čempioniškame, ketvirtajame raunde jis TKO pralaimėjo Davidui Branchui.

Dalinkis:
Share 'Bellator MMA nugalėjo UFC ir WSOF' on Facebook Share 'Bellator MMA nugalėjo UFC ir WSOF' on Twitter Share 'Bellator MMA nugalėjo UFC ir WSOF' on vk.com Share 'Bellator MMA nugalėjo UFC ir WSOF' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930