MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mūsų komandos triumfas Rock the Cage 5 turnyre. 2-oji dalis

lapkričio 29, 2014
Views: 1 220

10632888_724599384280751_8937697050402113162_nSėkmingai „Plungės Riterio“ komandai pasibaigė kelionė į Vokietiją, vykusią praeitą savaitę. Rock the Cage 5 MMA turnyre mūsų komandos kovotojai laimėjo keturias kovas iš penkių.
Labai sėkmingai užpraeitą šeštadienį pasirodė jaunas Lietuvos kovotojas Mažvydas Pieža. Jo priešininku buvo vokietis Max Rose. Dvikovos pradžia Lietuvos kovotojui nesiklostė taip, kaip tas buvo suplanuota. Vokietijos kovotojas aršiai priešinosi mūsų kovotojui. Kovos metų buvo keli epizodai, kuriuos jis laimėdavo, tuo pačiu priversdamas sunerimti Piežos komandą. Antrajame raunde Rose sugebėjo pervesti kovą į parterį, bet nesugebėjo išnaudoti savo pranašumo. Pieža apvertė vokietį, užėmė padėtį iš viršaus bei TKO po smūgių parteryje laimėjo dvikovą.
Kone techniškiausia bei gražiausia vakaro kova parodė jaunas Rusijos kovotojas, mūsų komandos draugo, „Baltic Bears“ komandos įkūrėjo Eveginyaus Bochano auklėtinis Alexander Zhernakov. Dvikova trūko visus du jai skirtus raundus ir ją teisėjų sprendimu laimėjo Rusijos kovotojas. Jo oponentas priešinosi viso labo apie pusė raundo ir visą kitą laiką tik kantriai tvėrė Zhernakovo smūgius.
Ketvirtą pergalę „Plungės Riterio“ komandai laimėjo dar vienas Rusijos kovotojas, MMA debiutantas Oleg Lichovatka. Rusijos kovotojo kelias į šį turnyrą buvo labai vingiuotas. Prieš kurį laiką jam ir jo treneriui buvo pasiūlyta kova šiame turnyre prieš Vokietijoje gyvenantį čėčnų kilmės kovotoją Magomeda Shahbievą. MMA debiutuojančiam Lichovatkai buvo pranešta, kad šis kovotojas yra debiutantas, kaip ir jis pats. Kaip vėliau pasirodė, Vokietijos kovotojo treneris tiesiog sumelavo ir nuslėpė, kad Shahbiev iš tikrųjų turėjo arti 15 kovų, kurios nėra įtrauktos į didžiausią pasaulyje MMA kovotojų duomenų bazę – sherdog.com/fightfinder. Su tokiu Vokietijos pusės sprendimų mūsų komanda iš pradžių nesutiko. Po kurio laiko Rusijos kovotojo treneris, išanalizavęs Vokietijos kovotojo technikas priėmė sprendimą, kad ši kova gali būti priimtina. Tuo tarpu kovos jau atsisakė Vokietijos pusė. Oleg Lichovatka į Vokietiją išvyko tik kaip komandos sekundantas. Vokietijoje situacija turėjo pratęsimą. Į svėrimus atvykęs naujasis Magomedo Shahbievo priešininkas nepaaiškindamas priežasčių atsisakė kovos ir išvyko namo. Organizatoriai, nenorėdami prarasti kovos iš kovų sąrašo, pasiūlė kautis Olegui, kuris priėmė iššūkį.
Pati dvikova trūko apie pusantro raundo. Oleg nors ir atrodė gerokai stipresniu kovotoju susidūrė su tuo, kuo garsėja kone visi čečėnų kilmės kovotojai – baimės trūkumu, neįprastu kovingumu bei nenoru pralaimėti. Tik antrojo raundo viduryje Olegui pavyko, esant pozicijoje iš viršaus, užimti patogią padėtį bei atlikti rankos laužimą.
Dar „linksmiau“ atrodė Kito Rusijos kovotojo Alexanderio Filatovo nuotykiai. Atvykęs sutartą dieną į Vokietiją, jis praėjo svėrimus ir tilpo į sutartus svorio rėmus. Jo priešininkas Niklas Stolze, su visa komanda atvyko tik turnyro dieną. Pirmas dalykas, kurio jie pareikalavo, tai kad Filatov pakartotinai praeitu svėrimus. Mūsų komanda tai daryti atsisakė, tuo labiau kad Stolze su komanda operavo filmuota medžiaga iš dieną prieš darytų svėrimų. Po ilgų derybų gerokai supykę, mūsų komandos atstovai sutiko. Kaip ir reikėjo tikėtis, Filatovo svoris viršijo nustatytas ribas keliais kilogramais. Kone isteriją sukėlė vokiečiai kategoriškai atsisakė kautis prieš Rusijos kovotoją bei išvyko namo…

Dalinkis:
Share 'Mūsų komandos triumfas Rock the Cage 5 turnyre. 2-oji dalis' on Facebook Share 'Mūsų komandos triumfas Rock the Cage 5 turnyre. 2-oji dalis' on Twitter Share 'Mūsų komandos triumfas Rock the Cage 5 turnyre. 2-oji dalis' on vk.com Share 'Mūsų komandos triumfas Rock the Cage 5 turnyre. 2-oji dalis' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930