MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Viktor Tomaševič kausis Big Fight 3 turnyre Klaipėdoje

gruodžio 1, 2014
Views: 1 292

Big Fight logoPo keturių dienų, gruodžio 5 dieną Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje įvyks jau tradiciniu tampantis BigFight kovų turnyras. Šį kartą organizatoriai nežada apsiriboti muaythai ir K-1 kovomis. Klaipėdos publika galės pamatyti kaip minėtas muaythai ir K-1 kovas, taip ir susitikimus pagal MMA ir profesionalaus bokso taisykles.
Labai džiugu, kad šiame turnyre dalyvaus “Plungės Riterio” komandos kovotojas. Juo tapo Vilniaus “Smauglys” klubo kovotojas Viktor Tomaševič, pastaruoju metu stebinantis kovų dažnumu bei tempais. Viktoro priešininku penktadienį bus Rusijos kovotojas Ilyas Omarov. Viktor Tomaševič turnyre Klaipėdoje sutiko pakeisti kitą Lietuvos MMA kovotoją, Anglijoje gyvenantį Antaną Jazbutį. Jazbutis pasitraukė iš turnyro dėl mums nežinomų priežasčių.
Pagrindinėje vakaro kovoje paskutinį kartą Lietuvoje kausis vienas geriausių šalies MMA kovotojų Egidijus Valavičius. Jo priešininku bus ukrainietis Yuri Gorbenko.
Egidijaus Valavičiaus sąskaitoje yra 38 oficialios MMA kovos, iš kurių laimėtos 27.
Yuri Gorbenko, praeityje labai tituluotas kikboksininkas, MMA debiutavo 2010 metais, bet į ringą sugebėjo įžengti net 29 kartus. Jo sąskaitoje 9 pergalės ir 20 pralaimėjimų.
Antroje pagal svarbą dvikovoje susikaus klaipėdietis Kiril Pšonko ir Vilniuje gyvenantis šiaulietis Ernestas Dapkus. Du tituluoti kovotojai susikaus tarpusavyje dėl Lietuvos Profesionalaus Bokso Lygos čempiono vardo.
Antrojoje vakaro MMA kovoje žiūrovai švis revanšą tarp dviejų užsieniečių – armėno Vahan Bojukyan ir ruso Niyazo Ramazanovo.
Big Fight 3 turnyro kovų sąrašas:
Big Fight 3

Žemiau pateikiame oficialų organizatorių spaudos pranešimą:
„Klaipėdos “Švyturio” arenoje žibės aukščiausio lygio kovinio sporto žvaigždės – gruodžio 5 dieną (penktadienį) nuo 19 val. vyks jau tradiciniu tampantis antrasis “Big fight” turnyras. Į ringą kops geriausi Armėnijos, Rusijos, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos, Čekijos, Norvegijos, Latvijos, Estijos, Lietuvos, Bosnijos ir Hercegovinos kovotojai, o vakaro vinimi taps specialiai dėl šio turnyro į Lietuvą iš JAV grįžtantis keliskart pasaulio bušido čempionas ir nuolatinis kovų be taisyklių dalyvis Egidijus Valavičius.
“Tai bus paskutinė mano kova Lietuvos ringe. Noriu kuo geriau pasirodyti, stengsiuosi pradžiuginti Lietuvos publiką gražia kova ir pergale”, – pareiškė už Atlanto gyvenantis lietuvis.
Jis kovos pagal MMA taisykles su ukrainiečiu Jurijumi Gorbenko.
Būtent pagal šias kovų taisykles E. Valavičius iš 38 kovų pergales šventė 27 kartus, iš jų – 16 nokautais.
„Dabar aš turnyrui ruošiuosi Čikagoje, kadangi čia yra mano treneriai. Į treniruotes tenka vykti apie valandą laiko, o aš sportuoju du kartus per dieną, tad kelionėms sugaištu apie keturias valandas. Aš dėl to nesuku galvos, nes jau esu pripratęs. Amerika – ne Lietuva, čia atstumai visai kitokie. Aš esu išmaišęs beveik visą Ameriką, dalyvavau įvairiuose turnyruose. Čia lygis – itin aukštas. Kas sportuoja Lietuvoje ir nėra to bandęs, sunkiai įsivaizduoja“, – kalbėjo E. Valavičius, kuris vienas iš pirmųjų lietuvių kilo į kovotojų sostine vadinamą Japonijos ringą.
„Ten atmosferos žodžiais apsakyti tiesiog neįmanoma: minios žiūrovų, mirga šviesos, sukuriamas tikras šou, tiesiog išeini į ringą ir kūnu bėgioja šiurpuliai, adrenalinas tiesiog veržiasi per kraštus. Pamenu, kai pirmą kartą kilau į Japonijos ringą ir pamačiau tas šviesas, kėdes ir kitus vaizdus, kuriuos vaikystėje matydavau per televiziją, net akimirkai pamąsčiau, kad aš tiesiog sapnuoju. Emocijos užvaldė visą kūną. Dėl panašių akimirkų verta sportuoti, aukoti savo laisvalaikį ir siekti užsibrėžtų tikslų“, – aiškino jis.
Taip pat į ringą kops puikiai Lietuvos publikai pažįstamas Remigijus Morkevičius. „Švyturio“ arenoje, kuri talpina daugiau nei 5 tūkstančius žiūrovų, planuojama surengti 12 dvikovų pagal K-1, MMA, “Muaythai” ir bokso taisykles.
“Švyturio” arenoje, kuri talpina daugiau nei 5 tūkstančius žiūrovų, planuojama surengti 12 dvikovų pagal K-1, MMA, “Muaythai” ir bokso taisykles.
Turnyre išvysime daug tituluotų kovotojų, tarp kurių – klaipėdietis įvairių tarptautinių turnyrų nugalėtojas ir prizininkas Kirilas Pšonko, Europos prizininkas ir pasaulio čempionatų dalyvis vilnietis Ernestas Dapkus.
Daug intrigų turėtų kelti ir armėno daugkartinio Europos MMA čempiono, Armėnijos sambo imtynių ir džiudžitsu čempiono, Europos sambo vicečempiono armėno Vahano Bojukjano (Vahan Bojukyan) ir ruso Nijazo Ramazanovo (Nijaz Ramazanov) dvikova. Tai bus principinė revanšinė kova.
Priminsime, kad prieš metus Klaipėdoje vykusiame “Big fight” turnyre rusas armėnui prakirto antakį ir medikai uždraudė tęsti kovą.
“Mums svarbu, kad kiekviena kova būtų intriguojanti ir įdomi. Parenkame lygiaverčius varžovus. Turnyre bus daug pajėgių priešininkų. Mes telkiame dėmesį ne komercijai, o kovinio sporto populiarinimui, norime suorganizuoti įspūdingą renginį, apie kurį gražiais žodžiais atsilieptų aukščiausio lygio kovinio sporto žvaigždės”, – aiškino renginio organizatoriai.
Turnyras “Big fight” turėtų išsiskirti ne tik intriguojančiomis dvikovomis, bet ir įspūdinga šou programa.
Organizatorius
“Kovų organizavimas”, VŠĮ“
Informacijos šaltinis: big-fight.lt

Dalinkis:
Share 'Viktor Tomaševič kausis Big Fight 3 turnyre Klaipėdoje' on Facebook Share 'Viktor Tomaševič kausis Big Fight 3 turnyre Klaipėdoje' on Twitter Share 'Viktor Tomaševič kausis Big Fight 3 turnyre Klaipėdoje' on vk.com Share 'Viktor Tomaševič kausis Big Fight 3 turnyre Klaipėdoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930