MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

M-1 Challenge 51 rezultatai: Marcin Tybura toliau nenugalimas (+ vaizdo įrašas)

gruodžio 3, 2014
Views: 1 226

m-1_challenge_53_updatedBe netikėtumų pasibaigė pirmasis Kinijoje vykęs M-1 Global turnyras M-1 Challenge 51. Esame rašę apie šį turnyrą, kuriame dalyvavo net šeši geriausi šios vienos didžiausių pasaulyje MMA organizacijų sunkiasvoriai.
Ilgai lauktoje kovoje tarp Konstantino Gluhov iš Latvijos ir Damiano Grabowskio iš Lenkijos, stipresniu buvo pastarasis. Grabowski visiškai dominavo kovoje. Jis nepabūgo stovėsenos su kikbosininku iš Rygos, bei visą galvą buvo aukštesnis parteryje. Tikslingai renkant taškus, Lenkijos sunkiasvoris išlaikė momentą ir trečiajame raunde atliko trikampį rankų smaugimą.
Kaip ir reikėjo tikėtis, savo dvikovą laimėjo kadaise vienas grėsmingiausių pasaulio sunkiasvorių – Sergey Kharitonov. Minėjome apie sunkumus, su kuriais susidūrė M-1 Global priešininko Kharitonovui paieškos metu. Paskutine minute prieš Kharitonovą išėjęs buvęs M-1 čempionas Kenny Garner priešinosi Rusijos kovotojui kiek galėjo. Įtikinamai laimėjęs pirmąjį raundą, jis prarado visas jėgas. Antrajame raunde visa galvą stipresnis buvo jau Rusijos kovotojas. Trečiajame raunde vos ant kojų pastovinti ir kruvinas Garner jau nebuvo pajėgus tęsti kovos ir gydytojas nutraukė ją trečiojo raundo viduryje.
Marcino Tyburos dvikova atrodė kaip puikiai atlikta namų užduotis. Nenorėdamas keistis smūgiais su tituluotu kikboksininku Denisu Smoldarevu iš Estijos, jis ėjo į klynčą ir greitai pervedė kovą į parterį. Smoldarev, kaip bazinis sambo kovotojas, pabandė kovoti parteryje, bei atlikti rankos laužimą. Atsidūręs savo stichijoje – parteryje, Tybura neleido Smoldarevui „savivaliauti“. Jis keitė kelis kartus pozicijas, nuolat talžant savo priešininką savo smūgiais. Tokia taktika davė vaisių raundo viduryje, kuomet besigindamas, Smoldarev paliko neapsaugotą kaklą ir Tybura atliko puikų, tiesiog enciklopedijos vertą, smaugimą iš už nugaros.

M-1 Challenge 53: Battle in the Celestial Empire turnyro kovų rezultatai:
1. Movsar Evloev nugalėjo Jianwei ‘Yangtze Uksw’ He, 2R 2:56 Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)
2. Sergey Morozov nugalėjo Rijirigala Amu, 2R 4:40 TKO (Smūgiai keliais ir rankomis)
3. Honggang ‘The Master’ Yao vs. Nikita ‘Piranha’ Chistyakov, 3R 5:00 Lygiosios (Daugumos teisėjų)
4. Muslim ‘King of Kung Fu’ Salikhov nugalėjo Victor ‘Kratos’ Sckoteski, 1R 4:27 TKO (Smūgis)
5. Damian ‘Polish Pitbull’ Grabowski nugalėjo Konstantin ‘Lacplesis’ Gluhov, 3R 1:47 Pasidavimas (Trikampis rankų smaugimas)
6. Sergei Kharitonov nugalėjo Kenny ‘Deuce’ Garner, 3R 2:01 TKO (Gydytojui nutraukus kovą)
7. Marcin ‘Tybur’ Tybura nugalėjo Denis Smoldarev, 1R 3:35 Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)
8. Pavel Vitruk nugalėjo Rafael ‘Gogo’ Miranda, 1R 1:44 KO (Smūgiai)

Damian Grabowski vs. Konstantin Gluhov:

Sergey Kharitonov vs. kenny Garner:

Marcin Tybura vs. Denis Smoldarev:

*Vaizdo įrašas yra trečiosios šalies resurse. Puslapio redakcija nėra atsakinga už įrašą, jo kokybę, turinį ir negarantuoja jo prieinamumo bei žiūrėjimo galimybės

Dalinkis:
Share 'M-1 Challenge 51 rezultatai: Marcin Tybura toliau nenugalimas (+ vaizdo įrašas)' on Facebook Share 'M-1 Challenge 51 rezultatai: Marcin Tybura toliau nenugalimas (+ vaizdo įrašas)' on Twitter Share 'M-1 Challenge 51 rezultatai: Marcin Tybura toliau nenugalimas (+ vaizdo įrašas)' on vk.com Share 'M-1 Challenge 51 rezultatai: Marcin Tybura toliau nenugalimas (+ vaizdo įrašas)' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930