MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

FFC 16 turnyro rezultatai

gruodžio 9, 2014
Views: 1 337

FFC16_Vienna_PosterKaip esame minėję, praeitą savaitgalį Europoje vyko du dideli kovų turnyrai su didesniu ar mažesniu MMA kovų akcentu – KSW 29 Lenkijoje bei FFC 16 Austrijoje. Žinomiausių bei laukiamiausių buvo pirmasis su Europos MMA žvaigžde Mamedu Khalidovu bei Mariuszu Pudzianowskiu ir Pawelu Nastula priešakyje. Smarkiai išreklamuotas turnyras tapo ir labiausiai nuvylusių, vos dviem anksčiau laiko baigtomis kovomis bei daugybe prieštaringai vertinamų teisėjų sprendimu.
Savo galingo vizavi akivaizdoje ne tiek dar plačiai žinoma FFC su dinamiškomis kovomis pasirodė kaip kur geresnis ir akiai malonesnis reginys.
Iš kikbokso kovų būtų galima išskirti dvikovą, kurioje žiūrovai paskutinį kartą pamatė ringe kikbokso bei muaythai legendą Fadį Merzą. Austrijos kovų menų legendą susikovė bei pirmajame raunde nokautavo savo priešininką iš Italijos Gianfranco Capurso.
Vienintelėje bokso dvikovoje Austrijos boksininkė Nicole Wesner trečiajame raunde nokautavo italę Giną Chamie.
MMA kovų bloke efektingai atrodė kroato Kristijano Perako dvikova. Jam neįprastai palankiomis buvo FFC organizacijos taisyklės, kurios, kaip kadaise PRIDE, leidžia tokius veiksmus, kaip trypimai ir smūgiai kelias parteryje. Perak nesunkiai perboksavo savo priešininką iš Rumunijos Aurelą Piteą, sudavė jau gulinčiam priešininkui kelis smūgius kojomis bei baigė kovą smūgiai rankomis parteryje.
Tikrą trilerį stovėsenoje parodė vienas perspektyviausių Europos MMA kovotojų, lenkas Marcin Prachnio ir serbų kilmės austras Aleksandr Racic. Apie pustrečio raundo trūkusiame intensyviame apsikeitime smūgiais stipresniu buvo šeimininkas, kuris kiek netikėtas nokautavo Prachnio.
Dar vienas netikėtas rezultatas buvo užfiksuotas šeimininko, austro Philippo Schranzo ir slovėno Lemmy Krusico kovoje. Kovą stovėsenoje labiau mėgstantis Schranz pirmajam raundui įpusėjus po giljotinos smaugimo privertė pasiduoti parterio meistrą Krusicą.
Makabriškai pasibaigė Lenkijos kovotojo Maciejus Browarskio ir italo, UFC veterano Alessio Sakaros kova. Pirmojo raundo viduryje, apyilgėje kovoje Sakarai po smūgio ranka plyšo bicepsas ir garsusis italas, šaukdamas iš skausmo, buvo priverstas atsisakyti tęsti kovą.
Deja organizatoriams nepavyko pamaloninti žiūrovų pagrindine vakaro kova. Joje, priminsime, turėjo susikauti Austrijos sunkiasvoris, Strikeforce ir UFC turnyrų dalyvis, Nandor Guelmino bei Europos MMA veteranas Maro Perak iš Kroatijos. Likus vos kelioms dienoms iki turnyro, paaiškėjo jog Austrijos kovotojui plyšo meniskas ir nebegali kovoti. Šiam momentui yra žinoma, kad sausį Guelmino bus priverstas operuoti meniską, bet visiškai nėra aišku, ar jis kada sugrįš į aktyvųjį sportą.

FFC 16 turnyro kovų rezultatai;
1. Kikbokso kova: Ivan Zidar nugalėjo Alin Span, 3R 3:00 Teisėjų sprendimas
2. Kikbokso kova: Aziz Kallah nugalėjo Lirim Ahmeti, 3R 3:00 Teisėjų sprendimas
3. Kikbokso kova: Grigor Ashugbabyan nugalėjo Stevan Zivkovic, 3R 3:00 Teisėjų sprendimas
4. Kikbokso kova: Dzevad Poturak nugalėjo Theodosiadis , 3R 3:00 Teisėjų sprendimas
5. Kikbokso kova: Fadi Merza nugalėjo Gianfranco Capurso, 1R 1:45 KO
6. Kikbokso kova: Shkodran Veseli nugalėjo Duoli Chen, 3R 3:00 Teisėjų sprendimas
7. Bokso kova dėl WIBF ir WBF lengvosios svorio kategorijos pasaulio čempionės titulų: Nicole Wesner nugalėjo Gina Chamie, 3R KO
8. MMA kova: Kristijan Perak nugalėjo Aurel Pirtea, 1R 2:21 TKO (Smūgiai)
9. MMA kova: Manuel Bilic nugalėjo Dragan Pesic, 1R 4:35 TKO (Smūgiai)
10. MMA kova: Primoz Vrbinc nugalėjo Adin Buljubasic, 1R 3:59 Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)
11. MMA kova: Aleksandar Racic nugalėjo Marcin Prachnio, 3R 3:00 TKO (Smūgiai)
12. MMA kova: Philipp Schranz nugalėjo Lemmy Krusic, 1R 2:31 Pasidavimas (Giljotinos smaugimas)
13. MMA kova: Maciej Browarski nugalėjo Alessio Sakara, 1R 3:20 TKO (Trauma)

Dalinkis:
Share 'FFC 16 turnyro rezultatai' on Facebook Share 'FFC 16 turnyro rezultatai' on Twitter Share 'FFC 16 turnyro rezultatai' on vk.com Share 'FFC 16 turnyro rezultatai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930