MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Big Fight turnyras “Plungės Riterio” komandos narių akimis (+ vaizdo įrašai)

gruodžio 10, 2014
Views: 1 501

Praeitą šeštadienį Klaipėdoje praūžė jau tradiciniu tampantis kovos menų turnyras Big Fight. Gausiai susirinkę žiūrovai galėjo pasimėgauti profesionaliomis bokso, MMA, muaythai ir K-1 kovomis. Ringe žiūrovai išvido Latvijos, Lenkijos, Čekijos, Rusijos, Baltarusijos, Armėnijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Ukrainos ir Lietuvos. Esame jau pateikė preliminarius turnyro rezultatus bei pateikėme nemažą nuotraukų galeriją.
Žemiau pateikiame trumpą turnyro kovų aprašymą, kurio autoriais yra „Plungės Riterio“ komandos nariai Stanislav Rutkovski bei Marius Mažulis.

1. K-1 kova – 85 kg: Valdemar Kulda nugalėjo Zakhar Trafimau, 3R 3:00 Teisėjų sprendimas
Kova prasidėjo aktyviai. Valdemar Kulda buvo pranašesnis ir tikslesnis. Antrame raunde lietuvis rankos smūgiu pasiuntė savo varžovą iš Baltarusijos į nokdauną. Trečiame raunde Zahar Trafimau bandė aktyvuotis ir perimti iniciatyva i savo rankas, bet mūsų kovotojas to neleido padaryti.
2. K-1 kova – 83 kg: Raimond Aukštikalnis nugalėjo Raimondą Žeką, 3R 3:00 Teisėjų sprendimas (Vienabalsis)
Pirmas raundas praėjo labai aktyviai. Abu kovotojai negailėjo jėgų, ypač aktyviai apsikeisdami smūgiais kojomis. Antrame raunde Raimond Aukštikalnis pasiuntė savo varžovą i nokdauną ir pilnai perėmė iniciatyva į savo rankas. Trečiame raunde Raimondas Žekas ženklai pavargo ir vos atsilaikė iki kovos pabaigos.
3. K-1 kova – 81 kg: Mantvydas Švėgžda nugalėjo Aleksandrą Svirdą, 2R TKO (Sekundantai atsisakė tęsti kovą)
Dar viena kova kuri prasidėjo labai aktyviai. Varžovai negailėjo venas kito, Mantvydas kovos eiga užtikrintai kontroliavo. Jau antrame raunde tiksliais ranku smūgiais pasiuntė baltarusi į nokdauną. Aleksandr Svird gan sunkiai atsigavo po patirto nokdauno. Po antro raundo baltarusio komanda atsisakė tęsti kovo.
4. Muaythay kova – 75 kg: Sigitas Gaižauskas nugalėjo Matous Kohout, 3R 3:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
Po tradicinio šokio Ram Muay šokio prasidėjo ilgai laukta kova. Sigitas labai daug atakuodavo rankomis, ypač alkūnėmis. Jau pirmame raunde mūsų kovotojas tiksliu rankos smūgiu pasiuntė varžovą į nokdauną. Antrame raunde Matous Kohout tris kartus atsidūrė nokdaune. Ringo teisėjas Saulius Šeškevičius sustabdė kovą. Sigitas pelnytai iškovojo pergalę.
5. Muaythay kova –65 kg: Deivydas Danyla nugalėjo Aleksandr Zavadskij, 3R Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
Visus tris raundus mūsų kovotojas laikėsi užsibrėžto plano. Deivydas visus skirtus raundus aktyviai atakuodamas kojų smūgiais, kartais pramušdavo geras kombinacijas rankomis. Po trijų raundu įtemptos kovos teisėjai pelnytai skyrė pergale mūsų kovotojui.
6. MMA kova – 75 kg: Iliyas Omarov nugalėjo Viktorą Tomaševičių, 1R KO
Rusijos kovotojas nuo pirmų kovos sekundžių nuolat atakuodavo stovėsenoje ir parteryje. Viktor Tomaševič, kaip patyręs kovotojas, sėkmingai gynėsi ir kontratakuodavo. Pirmo raundo pabaigoje po sėkmingo metimo Ilyasui pervesti kovą į parterį. Atsidūręs ant nugaros, Viktor neleisdavo Rusijos atstovui realizuoti savo atakų iš viršaus. Bet pačiomis paskutinėmis pirmojo raundo akimirkomis, būdamas patogioje padėtyje, Iliyas pataikė vieną, bet tikslų ir triuškinantį smūgį ir nokautavo mūsų kovotoja. Teisėjas iškart sustabdė kova.
Po kovos Viktorui iš karto buvo suteikta medicininė pagalbą. Arenos užkulisiuose stovėjo GMP automobilis. Tomaševičiaus komandai buvo pasiūlyta nuvežti jį į ligoninę patikrinimui. Kadangi Viktor Atsigavo ir jo būklė gerėjo, šios paslaugos buvo atsisakyta. Vienas Lietuvos sporto puslapis parašė, kad turnyrą aptarnavę medikai neskubėjo suteikti pagalbos mūsų kovotojui. Šį gydytojų nekompetencijos faktą „Plungės Riterio“ komanda nori griežtai paneigti ir atvirkščiai, pagirti bei padėkoti už suteiktą pagalbą.
7. Boksas 75 kg: Kiril Pšonko nugalėjo Ernestą Dapkų, 6R 3:00 Teisėjų sprendimas
Ši kova buvo tituline dėl Lietuvos profesionalaus bokso lygos (LPBL) čempiono diržo. Atkakli kova tesėsi visus skirtus šešis raundus. Abu kovotojai buvo puikiai pasiruošė ir atakuodavo vienas kita. Klaipėdietis buvo tikslesnis savo atakose ir laimėjo penkis raundus iš šešių.
8. MMA kova +91 kg. Niyaz Ramazanov nugalėjo Vohan Bojukyan 1R TKO
Ši kova buvo revanšine. Prieš metus techniniu nokautu laimėjo Nijaz Ramazanov. Jau pirmame raunde Rusijos atstovas stipriais smūgiais sumušė savo varžovą. Teisėjui liko tik sustabdyti kova.
9. K-1 kova -81 kg: Karolis Liukaitis nugalėjo Dawid Swierzcynski
Kovos pradžia mūsų kovotojui buvo nesėkminga. Praleidęs stiprų smūgi į galvą, Karolis sunkiai atsigavo bei sukandęs dantys, tęsė kovą. Didelio meistriškumo ir gero pasiruošimo dėka, visiškai savęs negailėdamas Karolis „išplėšė” sunkia pergalę. Kovų menų gerbėjų nuomone šią kovą galima drąsiai pavadinti „Vakaro kova“.
10. K-1 kova, +91 kg: Martynas Knyzelis nugalėjo Elmin Zivcic.
11. Labai sunki kova buvo ir pas kitą mūsų atstovą. Martyno priešininkas visą kovą laikėsi užbrėžto plano laikyti iniciatyvą savo rankose bei nuolat atakuoti. Knyzelis buvo priverstas susikaupti. Jam pavyko perlaužti kovos eigą ir laimėti teisėjų sprendimu 2:1.
12. Muaythay kova: -67 kg: Sergej Bokhanau – Remigiju Morkevičiu. Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
Ši karta Remigijui Morkevičiui ištiktųjų atiteko stiprus varžovas. Baltarusijos atstovas įrodė kad savo titulus iškovojo ringe, o ne už jo ribų. Kovotojai visus trys raundus sąžiningai atidirbo. Ne vienas jų nepasiduodavo. Remigijus daug atakuodavo ir visą kovą bandė perimti iniciatyvą į savo rankas. Baltarusijos atstovas visa kovą kontroliavo ir kontratakuodavo Remigijų. Vienbalsiu teisėjų sprendimu pergalė atiteko svečiui iš Baltarusijos.
13. MMA kova, +91kg: Egidijus Valavičius nugalėjo Jurij Gorbenko, 1R KO
Visa kova Egidijus taktiškai kontroliavo kovo eiga. Stovėsenoje mūsų kovotojas sėkmingai atakuodavo kaip rankų, taip kojų smūgiais. Ukrainietis gerai gynėsi nuo Egidijaus atakų. Pirmojo raundo pabaigoje atakuodamas, Jurij atsidengė ir iškart praleido stipru smūgį koja tiesiai į galvą. Egidijus savo paskutinę kovą Lietuvoje užbaigė įspūdingą pergalę.

Mantvydas Švėgžda vs. Aleksandr Svirid

Deividas Danyla vs. Aleksandr Zavadskij

Sigitas Gaižauskas vs. Matous Kohout

Martynas Knyzelis vs. Elmin Zivcic

Egidijus Valavičius vs. Jurij Gorbenko

*Vaizdo įrašas yra trečiosios šalies resurse. Puslapio redakcija nėra atsakinga už įrašą, jo kokybę, turinį ir negarantuoja jo prieinamumo bei žiūrėjimo galimybės

Dalinkis:
Share 'Big Fight turnyras “Plungės Riterio” komandos narių akimis (+ vaizdo įrašai)' on Facebook Share 'Big Fight turnyras “Plungės Riterio” komandos narių akimis (+ vaizdo įrašai)' on Twitter Share 'Big Fight turnyras “Plungės Riterio” komandos narių akimis (+ vaizdo įrašai)' on vk.com Share 'Big Fight turnyras “Plungės Riterio” komandos narių akimis (+ vaizdo įrašai)' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. gruodžio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31