MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

KSW 29 turnyras – mūšė rekordus, bet nuvylė kovomis

gruodžio 12, 2014
Views: 1 399

Kaip esame minėję, praeitą savaitgalį Europoje vyko du dideli kovų turnyrai su didesniu ar mažesniu MMA kovų akcentu – KSW 29 Lenkijoje bei FFC 16 Austrijoje. Žinomiausių bei laukiamiausių buvo pirmasis su Europos MMA žvaigžde Mamedu Khalidovu bei Mariuszu Pudzianowskiu ir Pawelu Nastula priešakyje. Smarkiai išreklamuotas turnyras tapo ir labiausiai nuvylusių, vos dviem anksčiau laiko baigtomis kovomis bei daugybe prieštaringai vertinamų teisėjų sprendimu.
Savo galingo vizavi akivaizdoje ne tiek dar plačiai žinoma FFC su dinamiškomis kovomis pasirodė kaip kur geresnis ir akiai malonesnis reginys.
Pirmą kartą KSW organizacijos turnyras vyko Karalių mieste Krokuvoje. KSW išbandė naujutėlę Arena Krakow ir sumušė net du rekordus. Kaip ant dienų pasigyrė turnyro organizatoriai, visi iki vieno bilietai į šį turnyrą buvo parduoti. Techninės galimybės leidžia priimti šioje arenoje nuo 11 iki 18 tūk. žiūrovų. Antras rekordas, kurio tikslių skaičių organizatoriai taipogi neatskleidė – paruduotų PPV skaičius, kuris KSW yra rekordinis ir ženkliai didesnis už anksčiau pasiektus skaičius.
KSW turnyrų organizatoriai savo žiūrovus pamalonino 9 kovomis, kuriose susikovė žinomiausi Lenkijos MMA kovotojai su Mamedu Khalidovu priešakyje. Po įspūdingo KSW 28 turnyro buvo galima tikėtis tokio pat pasisekusio KSW 29 turnyro. Deja turnyras kiek nuvylė žiūrovus. Iš 9 kovų tik dvi pasibaigė anksčiau laiko.
Buvęs Roko Strambrausko priešininkas Karol Cielinski TKO nugalėjo tėvynainį Tomaszą Kondraciuką. Apie pustrečio raundo abu kovotojai negailėdami nei savęs, nei priešininkų keitėsi smūgiais bekompromisinėje kovoje. Už šią kovą bu kovotojai buvo papildomai apdovanoti bonusais už vakaro kovą. Kadangi šiame turnyre nebuvo užfiksuotas ne vienas nokautas, tai bonusą už geriausią vakaro nokautą gavo kovą pralaimėjęs Tomasz Kondraciuk. Kaip prisipažino KSW organizatoriai, jie liko sužavėti Kondraciuko ryžtu kovoti, net ir akivaizdžiai pralaimint kovą, jis nepasidavė ir kovojo kol dvikovos nenutraukė teisėjas.
Antroji vakaro kova, kuri baigėsi anksčiau laiko, buvo titulinė kova dėl KSW pusiau vidutinės svorio kategorijos čempiono titulo. Jauniausias KSW čempionas Borys Mankowki jau pirmajame raunde trikampiu rankų smaugimu nugalėjo Vokietijos atstovo, legendinio Martino Zawados brolį Dawidą.
Buvęs UFC kovotojas Goran Reljic apyilgėje kovoje teisėjų sprendimu nugalėjo buvusį M-1 čempioną Tomaszą Narkuną. Tuo pačiu jis tapo pretendentų į KSW čempiono titulą.
Paskutinėje karjeros kovoje dziudo legenda ir buvęs PRIDE kovotojas Pawel Nastula Lenkijos MMA gerbėjų svajonių kovoje nesugebėjo tinkamai pasipriešinti Mariuszui Pudzianowskiui. Buvęs pasaulio galiūnų čempionas bei KSW turnyrų pardavimų lokomotyvas visus du raundus su pratęsimu pervesdavo kovą į parterį, kur nebuvo labai aktyvus, bet kontroliuodavo visą kovos eigą.
Tik teisėjų sprendimu savo eilinę kovą laimėjo KSW super žvaigždė Mamed Khalidov. Jo priešininku buvo Bellator MMA veteranas Brett Cooper, šioje kovoje pakitęs Tomaszą Drwalį. Kaip vėliau paaiškėjo, Khalidov kovojo su sunkiomis stuburo bei šonkaulių traumomis. Ypatingai jo fizinę būklę pablogino stuburo traumą, dėl kurios jis norėjo atsisakyti dalyvauti šiame turnyre, bet nusprendė nepavesti organizatorių ir išėjo kautis smarkiai rizikuodamas pralaimėti.
Apart nelabai akiai patrauklių kovų, šis turnyras Lenkijos MMA gerbėjams įsimins dėl rekordinio skaičiaus kritikos bei skundų dėl teisėjavimo. Iš karto po turnyro protestą pateikė Tomasz Narkun, nesutikęs su pralaimėjimu.
Neliko patenkintas, bet savo įtūžio niekur neišliejo Juodkalnijos kovotojas Vaso Bakocevic, kuris teisėjų sprendimu pralaimėjo Arturui Sowinskiui.
Teisėjų sprendimu neliko patenkintas JAV gyvenantis Angolos kovotojas Jay Silvą. Jo dvikovą su Piotru Strusu pasibaigė lygiosiomis, bet nemažas skaičius MMA gerbėjų bei profesionalų vieningai sutarė, kad laimėjo Lenkijos kovotojas. Dramatiškai bepasimaivydamas Silva paliko KSW narvą ir iškarto užpuolė bei aprėkė vieną KSW bendrasavininkų Martiną Lewandowskį.
Nevisai su teisėjų sprendimu sutiko pagrindinės vakaro kvos dalyvis Brett Cooper. Viename iš socialinių tinklų jis pareiškė, kad toks sprendimas, kaip jo kovoje su Khalidovu, buvo galimas „tik Lenkijoje“.
Nepraėjus nei savaitei po turnyro, KSW išnagrinėjo visus skundus, kaip oficialius, tai ir ne. Tomaszo Narkuno skundas dėl kovos rezultato nebuvo patenkintas. Už savo poelgį narve bei už jo ribų buvo priverstas atsiprašyti Jay Silva.

KSW 29: Reload turnyro kovų rezultatai:
1. Robert Radomski nugalėjo Mateusz ‘Juhas’ Piskorz, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
2. Karol Celinski nugalėjo Tomasz ‘Tomaj’ Kondraciuk, 3R TKO (Sekundantui nutraukus kovą)
3. Artur ‘Kornik’ Sowinski nugalėjo Vaso ‘Psychopath’ Bakocevic, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Nevienbalsis)
4. Mateusz ‘Gamer’ Gamrot nugalėjo Lukasz Chlewicki, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
5. Goran ‘Ghost’ Reljic nugalėjo Tomasz ‘Giraffe’ Narkun, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
6. Jay ‘Da Spyda Killa’ Silva vs. Piotr Strus, 3R 5:00 Lygiosios (Daugumos teisėjų)
7. Borys ‘The Tasmanian Devil’ Mankowski nugalėjo David ‘Sagat’ Zawada, 1R 1:20 pasidavimas (Rankų trikampis smaugimas)
8. Mariusz ‘Pudzian’ Pudzianowski nugalėjo Pawel Nastula, 3R 3:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
9. Mamed Khalidov nugalėjo Brett ‘Fudoshin’ Cooper, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)

Dalinkis:
Share 'KSW 29 turnyras – mūšė rekordus, bet nuvylė kovomis' on Facebook Share 'KSW 29 turnyras – mūšė rekordus, bet nuvylė kovomis' on Twitter Share 'KSW 29 turnyras – mūšė rekordus, bet nuvylė kovomis' on vk.com Share 'KSW 29 turnyras – mūšė rekordus, bet nuvylė kovomis' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930