MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Rose Namajunas nepavyko tapti UFC čempione

gruodžio 13, 2014
Views: 1 149

Lietuvių kilmės JAV kovotoją Rose Namajunas, deja, šiąnakt pralaimėjo dvikovą dėl UFC „šiaudo“ svorio kategorijos (-52 kg.) čempionės titulo. Kaip audra per UFC TUF 20 ėjusią lietuvaitę trečiajame raunde sustabdę daugelio favorite vadinama Invicta FC čempionė, Carla Esparza.
UFC TUF 20 labai susikaupusiai ir taktiškai kovojusi Rose Namajunas šiąnakt kovojo visai neįprastai. Susidarė įspūdis, kad ji paaukojo efektyvumą vardan efektingumo. Ji daug smūgiavo kojomis į korpusą bei į galvą, atliko kelis smūgius ranką šuolyje (supermen punch), stengėsi pataikyti smūgiais rankomis apsisukant (backfist). Jos oponentei ši taktika įspūdžio nepadarė. Carla Esparza pasirinko labai veiksmingą kovos taktiką. Ji, nuo pat pirmojo raundo, pervesdavo kovą į parterį bei apipildavo Namajunas smūgiais. Kuo toliau tęsėsi kova, tuo labiau išvargusi buvo lietuvaitė ir tuo labiau persvarą didino Esparza. Trečiajame raunde Ji vėl sėkmingai pervedė Namajuna į parterį, kur nesunkiai užėjo Rose už nugaros ir atliko sėkmingą smaugimą už nugaros.
Rose Namajunas nepavyko tapti jauniausių UFC kovotojų, laimėjusių titulą, bet ji puikia save užsirekomendavo per visą UFC TUF 20 sezoną. Pagerinus imtynes, pakeitus taktiką, gal treniruočių komandą, ji neabejotinai dar sugrįš su trenksmu ir pasieks dar vienos titulinės kovos.
Pati Rose Namajunas po turnyro duotame interviju nesielvartavo dėl pralaimėjimo. Ji pareiškė, kad šis TUF sezonas jai buvo puikus nuotykis. Dabar jai laikas suaugti, evoliucionuoti kaip kovotojai, subręsti kaip moteriai ir judėti toliau.
Po turnyro UFC: The Ultimathe Fighter 20 Finale buvo išdalinti bonusai už pasirodymus bei kovas. Neabejotina lydere šioje malonioje procedūroje tapo Rose Namajunas:
Geriausia sezono kova: Rose Namajunas vs. Joanne Calderwood
Geriausias sezono pasirodymas: Rose Namajunas/Randa Markos.
Laimėtojo gavo 25000$ premijas (Rose Namajunas 50000$ atitinkamai).

Dalinkis:
Share 'Rose Namajunas nepavyko tapti UFC čempione' on Facebook Share 'Rose Namajunas nepavyko tapti UFC čempione' on Twitter Share 'Rose Namajunas nepavyko tapti UFC čempione' on vk.com Share 'Rose Namajunas nepavyko tapti UFC čempione' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. gruodžio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31