MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Scott Coker toliau „tobulina“ Bellator MMA?

sausio 27, 2015
Views: 1 364

scott_cokerKuomet pernai prasidėjo sensacingos permainos, dauguma Bellator MMA gerbėjų bei šios organizacijos kovotojų tikėjosi, kad tai stagnuojančiai organizacijai bus į naudą. Daugybė žmonių nudžiūgo sužinojus, kad vietoj atleisto Bellator MMA įkūrėjo Bjorno Rebney, šios organizacijos naujasis savininkas – Viacom koncernas – pasirinko kadaise puikiai MMA pasaulyje užsirekomendavusį Scotą Cokerį. Tuo labiau, kad naujasis vadovas pareiškė, kad Bellator MMA nebus Strikeforce 2 versija, o Bellator MMA 2.0.
Tikru šoku tapo pirmoji kovotojų atleidimu iš Bellator MMA banga. Esame rašė apie šį sensacingą Cokerio sprendimą. Priminsime, kad iš šios organizacijos buvo atleisti buvęs organizacijos čempionas Attila Vegh iš Slovakijos, vos vieną pralaimėjimą joje patyręs Egidijus Valavičius, taip per dvejus metus joje nedebiutavęs Sergej Grečicho. Prieš kelias dienas pasirodė naujiena, kad geriausias Bulgarijos MMA kovotojas Blagoi Ivanov pasirašė sutartį su WSOF, kas reiškia, jog jo ir Bellator MMA organizacijos keliai išsiskyrė. Vis nekaip nerandama nei vietos, nei laiko Alexandro Volkovo iš Rusijos kovai dėl titulo.
Nemažesnį šoką sukėlė situaciją, kuomet Bellator MMA pradėjo aktyviai pasirašinėti kontraktus ar bandyti tą padaryti su žmonėmis, kurių medialinė vertė šiuo metų gerokai viršija jų esamą sportinę.
UFC pasirašius sutartį su garsiuoju profesionalių imtynininku CM Punku, Bellator MMA pradėjo derybas su UFC ex-čempionu Brocku Lesnaru bei bandė privilioti imtynininką Alberto del Rio, kadaise gerai žinomą kaip Dos Caras-jr., kuris kovojo DEEP ir PRIDE organizacijose.
Iš nebūties buvo ištrauktas Elite XC iškėlęs bei sužlugdęs Kevin „Kimbo Slice“ Fergusson.
Neįprastą susidomėjimą Bellator MMA demonstruoja „Pavojingiausias pasaulio žmogus“ Ken Shamrock. Jis jau nori atsirevanšuoti savo skriaudikams „Kimbo Slice“ bei Tito Ortizui. Esant pastarosiomis tendenncijoms, nereiktu stebintis kartą pamačius šias kovas kurio nors iš turnyrų kovų sąraše.
Ne visi MMA veteranai yra linkė sukirsti rankomis su antrąją pagal pajėgumą pasaulio MMA organizacija. Per Naujuosius metus organizacijos vadovas lankėsi Japonijoje. Jis neslėpė, jog jo tikslas buvo perkalbėti ir privilioti sugrįžti legendinį Fiodorą Emelianenko. Tačiau Rusijos kovotjas eilinį kartą tvirtai pasakė ne ir šį tema, ne ilgam ko gero, buvo uždaryta.
Antroji Scotto Cokerio nesėkme laukė besiderint su Mirko Filipoviciumi. Kroatijos kovotojas, nesurištas jokiai ilgalaikiais bei ekskliuziviniais kontraktais, puikiai tiktu Cokerio vizijai surinkti Bellator MMA šio sporto legendas bei organizuoti jų kovas tarpusavyje. Įžvelgusi šiose derybose pavojų savo verslui, ZUFFA valdoma MMA organizacija UFC pateikė geresnį pasiūlymą, nei Viacom valdomą kompanija.

Dalinkis:
Share 'Scott Coker toliau „tobulina“ Bellator MMA?' on Facebook Share 'Scott Coker toliau „tobulina“ Bellator MMA?' on Twitter Share 'Scott Coker toliau „tobulina“ Bellator MMA?' on vk.com Share 'Scott Coker toliau „tobulina“ Bellator MMA?' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. gruodžio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31