MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Knight of the Cage 5 turnyro tiesioginė transliacija

vasario 21, 2015
Views: 2 565


Už valandos Molėtų sporto centre prasidės jau penktasis Knight of the Cage kovų turnyras. Šįvakar kovų programoje numatyta 13 kovų pagal K-1, graplingo, mėgėjų bei profesionalų MMA. Žemiau pateikiame tikslų kovų sąrašą. Prie kiekvienos kovotojų poros kovos eigoje ir jai pasibaigus bus pateiktas trumpas aprašymas bei rezultatai:

Knight of the Cage 5 turnyro kovų sąrašas:
1. Megėjų MMA kova: Mantas Makarevičius (Vėjas, Prienai, Lietuva) VS Sergej Efimov (SevArch, Riga, Latvia)
1R. Pirma kova pasibaigė akimirksniu. Jau pirmajame raunde abu kovotojai ėjo į klynčą.Latvijos kovotojas iškarto pagavo lietuvio kaklą giljotinos smaugimą. Nors Mantas bandė kurį laiką priešintis, bet kibesnis Latvijos atstovas nepaleido smaugimo ir pelnytai laimėjo kovą.
Sergej Efimov, 1R Pasidavimas (Giljotina)

2. Graplingo kova: Deivydas Žukauskas (Plungės Riteris, Plungė, Lietuva) VS Žydrunas Bilotas (Igoramas, Molėtai, Lietuva)
1R. Labai permainingas raundas, kuriame iniciatyva turėjo kaip vienas, taip ir kitas kovotojai. Raundo pradžioje kovos vos nelaimėjo Bilotas. Bet Žukauskas, padedamas Mariaus Mažulio perrėkusio visą salę, apsigynė bei laimėjo antrąją raundo dalį.
2R. Antrajame, papildamame raunde daugiau iniciatyv os parodė Deivydas Žukauskas. Jis daugiau kontroliavo parterį, kurį beveik visą laiką bandė atlikti smaugimą šiaurė-pietūs.
Deivydas Žukauskas, 2R Teisėjų sprendimas

3. Megėjų MMA kova: Augustinas Stravinskas (Vėjas, Prienai, Lietuva) VS Pavel Baženov (SevArch, Riga, Latvia)
1R. Dar viena greita kova. Atsargiai pradėję, abu kovotojai vienas kitą žvalgė smūgiuojant. Raundo vidury abu kovotojai suaktyvėjo ir pradėjo negailėstingai smūgiuoti. Šiame epizode sėkmingesnis buvo LAtvijos kovotojas. Nuo jo smūgio Stravinskas suklupo. Kadangi tai buvo mėgėjų kova, kovos teisėjas Rimgaudas Kutkaitis nusprendė saugumo sumetimais nutraukti kovą.rui pavyko išnaudoti situ
Pavel Baženov, 1R TKO

4. Megėjų MMA kova: Mantas Žukauskas (Plungės Riteris, Plungė, Lietuva) VS Matas Mozuras (Team Legion, Kaunas, Lietuva)
Šioje kovoje abu kovotojai laimės ieškojo parteryje. Po taktinės kovos Mazurui pavyko laimėtį padėtį, bei užeiti Žukauskui už nugaros ir baigti kovą smaugimu iš už nugaros.
Matas Mozuras, 1R Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)

5. K-1 kova: Vaidas Maciulevicius (Igoramas, Molėtai, Lietuva) VS Rokas Kiulis (Skuodas, Lietuva)
Šioje kovoje intrigos nebuvo. Labai patyrės Maciulevičius pradėjo sistemingai ieškoti pergalės nokautu. Jis pasiuntę savo priešininką į trys nokdaunus, po kurių dvikova buvo nutraukta.
Vaidas Maciulevičius, 1R TKO

Pertrauka

6. Megėjų MMA kova: Mindaugas Bielskis (Taurris, Tauragė, Lietuva) VS Renatas Buškus (Team Legion, Kaunas, Lietuva)
1R. Pirmajame raunde labai brandžią kovą parodė Tauragės kovotojas. Puikiai kovodamas stovėsenoje, parteryje jis taip pat buvo visa galva aukštesnis (tiesioginė ir perkeltinė prasme).
2R. Antrajame raunde Kauno kovotojas nusprendė pavyti savo priešininką. Vėl pralaimint stovė senoje, jis buvo aktyvesnis parteryje. Deja velyvo įsijungimo į kovą neužteko ir kovą pelnytai laimėjo Mindaugas Bielskis.
Mindaugas Bielskis, 2R Teisėjų sprendimas

7. Megėjų MMA kova: Arnas Morkūnas (Adrenalinas, Kaunas, Lietuva) VS Ramūnas Rakauskas (Igoramas, Molėtai, Lietuva)
1R. Nuo pirmosios akimirkos abu kovotojai įsivėlė į beatodairišką apsikeitimą smūgiais. Kuriam laikui kovą buvo nutraukta dėl Rakausko prakirtimo. PO gydytoe jo apžiūros kova vėl buvo pratęsta. Narve vėl vyko karštligiškas apsikeitimas smūgiais. Gerokai aukštesnis Morkūnas išnaudojo savo ūgio bei ilgesnių galūnių pranašūmą ir tiesiog uždaužė savo oponentą.
Arnas Morkūnas, 1R TKO

8. Megėjų MMA kova: Armandas Bogucevičius (Smauglys, Vilnius, Lietuva) VS Oleg Lackovaka (Gusevas, Rusijas)
1R. Šioje kovoje akimirksniu laimėjo savo parteristais garsėjančio “Smauglys” klubo kovotojas. Jis apipylė smūgiais Rusijos kovotoją ir pasiuntė jį į nokdauną. Rimgaudas Kutkaitis neleido toliau tęsti šios kovos. Tuo sukėlės Rusijos pusės nepasitenkinimą. Vyriausias turnyro teisėjas Tadas Rimkevičius priėmė vienintelį šioje dviprasmiškoje situacijoje sprendimą ir palaikė Kutkaičio sprendimą. Teisėjų motyvacija šioje vietoje buvo aiški – kovotojų, ypač, mėgėjų, sveikata – svarbiausia.
Armandas Bogucevičius, 1R KO

9. Megėjų MMA kova: Ainis Vaščiūnas (Igoramas, Molėtai, Lietuva) VS Vincentas Vitkus (Taurris, Tauragė, Lietuva)
1R. Ainis Vaščiūnas iškarto pervedė kovą į parterį ir metodiškai siekė baigti kovą anksčiau laiko, kol galiausiai neužlaužė rankos Vitkui.
Ainis Vaščiūnas, 1R Pasidavimas (Rankos laužimas)

Pertrauka

10. Profesionalų MMA kova: Gvido Granauskis (Saldus, Latvija) VS Laimonas Stančikas (Smauglys, Vilnius, Lietuva)
1R. Po ilgos pertraukos į MMA sugrižęs Laimonas Stančikas nelaukė priešininko iniciatyvos. Jis nėrė į kojas, pakėlė priešininką į orą ir mėtė ant narvo pagrindo. Užėrmės poziciją iš viršaus, jis apipylė priešininką smūgiais ir privertė šį kartą kovai teisėjavusį Tadą Rimkevičių nutraukti kovą.
Laimonas Stančikas, 1R TKO (Smūgiai)

11. Profesionalų MMA kova: Lukas Žemantauskas (Smauglys, Vilnius, Lietuva) VS Dmitrij Račkov (Kletka, Kaliningradas, Rusija)
1R. Geriausiose “Smauglio” klubo tradicijose Žemantauskas pervedė kovą į partėrį, užėjo priešininkui už nugaros ir atliko smaugimą.
Lukas Žemantauskas, 1R Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)

12. Profesionalų MMA kova: Raimondas Sinica (Igoramas, Molėtai, Lietuva) VS Riciardas Vaičys (Plungės Riteris, Plungė, Lietuva)
1R. Aktyviai kovą pradėjęs Sinica labai greitai ižsikviepė. Tuo puikiai pasinaudojo Vaičys, kuris perėmė iniciatyvą ir parteryje beveik visą raundą tiesiog daužė savo oponentą. Raundo pabaigoje Sinica nustojo gintis ir Tadas Rimkevičius nutraukė kovą
Ričiardas Vaičys, 1R TKO (Smūgiai parteryje)

13. Profesionalų MMA kova: Ramūnas Paliunis (Igoramas, Molėtai, Lietuva) VS Stanislav Lukashevich (SevArch, Ryga, Latvija)
1R. Nepavyko aukšta nata šiandien baigti turnyro jo organizatoriams. Pagrindinėje vakaro kovoje kovojęs Ramūnas Paliūnis ilgą laiką pirmavo. Deja jam nepavyko išnaudoti savo pranašumo parteryje. Raundo pabaigoje jis užleido Lukashevichiu ant viršaus ir po smūgių serijos pralaimėjo kovą TKO.
Stanislav Lukashevich, 1R TKO (Smūgiai parteryje)
 

Dalinkis:
Share 'Knight of the Cage 5 turnyro tiesioginė transliacija' on Facebook Share 'Knight of the Cage 5 turnyro tiesioginė transliacija' on Twitter Share 'Knight of the Cage 5 turnyro tiesioginė transliacija' on vk.com Share 'Knight of the Cage 5 turnyro tiesioginė transliacija' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930