MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Sergej Grečicho buvo nuteisėjautas Suomijoje

kovo 1, 2015
Views: 1 681

Vienas pajėgiausių Lietuvos MMA kovotojų, vilnietis Sergej Grečicho vakar dalyvavo MMA turnyre Cage 29 turnyre, kuris vyko Suomijos sostinėje Helsinkyse. Sergejaus priešininku vakar buvo vietinė žvaigždė, pirmasis UFC kovojęs suomis Anton Kuivanen.
Visi tris kovai skirti raundai praėjo Sergejui diktuojant savo sąlygas. Bet kai Sergejaus pranašumas jo stichijoje – parteryje – išryškėdavo, į kovą įsikišdavo teisėjai ir visą laiką kėlė kovotojus į Kuivanenui palankesnę stovėseną.
Kovai pasibaigus abejonių dėl Sergejaus pergalės nekylo nei „MMA Knight LT“ komandos vadovui Mariui Mažuliui, nei gausiai susirinkusiems žiūrovams. Vienbalsis teisėjų sprendimas Kuivaneno naudai buvo tikras antausis visiems. Salėje susirinkę žiūrovai garsiai nušvilpė Suomijos MMA Federacijos teisėjų sprendimą. Per vieną naktį mūsų komandos vadovas gavo keis dešimtys žinučių bei laiškų iš įvairių Suomijos organizacijų bei klubų, kuriuose vienbalsiai yra palaikomas Sergej.
Po turnyro Marius Mažulis pareiškė, kad per artimiausią para Suomijos MMA Federacijai bus pateiktas oficialus protestas. Pradžioje turnyro vyriausias teisėjas nenorėjo nurodyti jokio atsakingo asmens, kuriams būtų pateiktas protestas. Kuomet Marius pareiškė, jog protestas bus pateiktas jam, jis sutiko, bet patarė tuo nedaryti, galvojant apie ateitį. Suomijos MMA Federacijos pusė priėmė jūsų draugais laikyta Švedijos MMA portalo MMAViking.com komanda. Vedę tiesioginę turnyro transliaciją, jie labai tendencingai aprašė visą kovą, nepaminėję ne vieno Sergejaus laimėto epizodo. Lyg to būtų maža, jie savo puslapyje įkėlė vienintelę nuotrauką, kur yra vienas nedaugelių Sergejaus pralaimėtų epizodų. Tuo pasiekoje yra sudaromas klaidingas įspūdis apie kovą, ypač tiems, kurie kovos tiesiogiai nematė. Paklausti tiesiai dėl jų poelgio motyvų, ne vienas iš MMAviking.com žurnalistų nesugebėjo paaiškinti savo pozicijos, šnekėdami kad kova jau įvyko, reikia dar kartą peržiūrėti jos įrašaą ir galbūt tada jų nuomonė galėtu pasikeisti.
Kaip rodo praktika, protestų Suomijos MMA Federacijai pateikimas dar niekada nebuvo veiksmingas. Jie visada laikosi savo kovotojų pusės bei visada pateisina, kartais net absurdiškai, savo teisėjų darbą. 2011 metais, Fight Festival 30 turnyro metų, Suomijos teisėjas dėl savo nekompetencijos atėmė pergalė iš Laimono Stančiko rankų. Nors po kovos pats teisėjas prisipažino, kad suklydo, bet Suomijos MMA Federacija atsisakė svarstyti protestą bei keisti kovos rezultatą.

Dalinkis:
Share 'Sergej Grečicho buvo nuteisėjautas Suomijoje' on Facebook Share 'Sergej Grečicho buvo nuteisėjautas Suomijoje' on Twitter Share 'Sergej Grečicho buvo nuteisėjautas Suomijoje' on vk.com Share 'Sergej Grečicho buvo nuteisėjautas Suomijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. spalio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031