MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Slovėnijos organizacija bandys patekti į Artimuosius Rytus

kovo 22, 2015
Views: 1 338

498x326-freshEuropos MMA scena kartais sugeba pamaloninti vietiniais, bet visais aspektais labai įdomiais MMA turnyrais. Vienas tokiu turnyrų MMA gerbėjų laukia jau kitą savaitę, kovo 26 dieną. Abu Dhabi Warriors 2 turnyras vyks, kaip darosi aišku, JAE, Abu Dhabyje. Griežtai tariant tai jau nėra Europos scena, o Azijos. Bet šį turnyrą organizuoja Europoje puikia žinoma WFC MMA ir kikbokso organizacija. Pagrindiniai turnyro kovotojai taip pat yra europiečiai, kas leidžia įvykį priskirti prie Europos.
Turnyro metu vyks 10 kovų, kuriose, kaip minėjome, susikaus Europos šalių (Moldovos, Juodkalnijos, Prancūzijos, Kroatijos, Austrijos, Švedijos, Anglijos, Lenkijos, Rusijos, Bulgarijos), Brazilijos, JAV, Kanados, bei Pietryčių Azijos (Japonijos, Kinijos ir Pietų Korėjos) kovotojai.
Pagrindinėje turnyro kovoje žiūrovai išvis žinomą, bet seniai jau nepavojingą, sunkiasvorį iš JAV Brettą Rogersą. Jo priešininku turėjo tapti baltarusis Alexei Kudin. Deja mūsų kaimynas patyrė sunkią kojos traumą, pareikalavusią chirurginio įsikišimo, ir jo vietą užėmė Rogerso tėvynainis Derrick Mehmen.
Antroji pagrindinė turnyro kova įvyks tarp dviejų MMA veteranų amerikiečio Mike Kyle ir Rusijos kovotojo Bagos Agaevo.
Taip pat turnyre dalyvaus žinomi Europos MMA veteranai, kaip kad Xavier Foupa-Pokam iš Prancūzijos, Jim Wallhead iš Anglijos ar Gadji Zaipulaev iš Rusijos. Jiems talkins jauni ir perspektyvūs kovotojai, kaip švedas Max Nunes, noldoval Pavel Doroftei ar lenkas Mateusz Teodorczuk.

Abu Dhabi Warriors 2 turnyro kovų sąrašas:
1. Yuan Ye vs. Jae Nam Yoo
2. Jesse ‘The Body Snatcher’ Ronson vs. Gadji Zaipulaev
3. Max ‘Power’ Nunes vs. Rene Wollinger
4. Vaso ‘Psychopath’ Bakocevic vs. David Matosevic
5. Pavel Doroftei vs. Xavier ‘Professor X’ Foupa-Pokam
6. Jim ‘Judo’ Wallhead vs. Rodrigo ‘Ximbica’ Ribeiro
7. Mateusz ‘Meteor’ Teodorczuk vs. Waylon Lowe
8. Svetlozar Savov vs. Ryuta Sakurai
9. Mike ‘MAK’ Kyle vs. Baga Agaev
10. Brett ‘Da Grim’ Rogers vs. Derrick Mehmen

Dalinkis:
Share 'Slovėnijos organizacija bandys patekti į Artimuosius Rytus' on Facebook Share 'Slovėnijos organizacija bandys patekti į Artimuosius Rytus' on Twitter Share 'Slovėnijos organizacija bandys patekti į Artimuosius Rytus' on vk.com Share 'Slovėnijos organizacija bandys patekti į Artimuosius Rytus' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930