MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

GCF Challenge: Back in the Fight 4 – čekai buvo stiresni už lietuvius

kovo 31, 2015
Views: 1 263

2855-fnews-blog-1Rokas Stambrauskas bei Julija Stoliarenko pralaimėjo penktadienį Čekijoje. Nors abi kovos buvo pralaimėtos, bet įspūdžiai iš jų liko skirtingi.
Kaip minėjome Julija Stoliarenko susikovė su čekė Lucie Pudilova. Julija vedė kovą du raundus. Jis drąsiai atakavo Čekijos atstovę, dirbo aktyviai bei rinko taškus. Bet taip pat ji atkartojo didžiąsias klaidas iš savo paskutinės kovos su Agnieszka Niedzwiedz. Ji labai neracionaliai išnaudojo savo jėgas. Nevykdė kovos kontrolės. Antrajam raundui pasibaigus ji buvo taip išsekusi, kad į trečiąjį raundą išeiti jau nesugebėjo. Jai buvo užskaitytas techninis pralaimėjimas.
Rokui Stambrauskui teko pirmą kartą susikauti pusiau sunkiajame svoryje. Debiutui jam atiteko jaunas ir labai stiprus visose srityse Čekijos kovotojas Jiri Prochazka. Rokas kovojo labai racionaliai, pasitelkė savo patirtį. Pirmajame raunde jis pervedė kovą į parterį bei atliko Prochazkai kimuros laužimą. Čekas tik per stebuklą išvengė pasidavimo. Išeikvojęs nemažai jėgų, Stambrauskas užleido iniciatyvą Prochazkai ir praleido parteryje kelis stiprius smūgius. Po vieno smūgio, alkūne, jam atsivėrė smarkus antakio prakirtimas. Raundui pasibaigus gydytojams nepavyko sustabdyti kraujavimą ir vėl buvo priimtas sprendimas nebetęsti kovos ir atiduoti pergalę priešininkui.

Dalinkis:
Share 'GCF Challenge: Back in the Fight 4 – čekai buvo stiresni už lietuvius' on Facebook Share 'GCF Challenge: Back in the Fight 4 – čekai buvo stiresni už lietuvius' on Twitter Share 'GCF Challenge: Back in the Fight 4 – čekai buvo stiresni už lietuvius' on vk.com Share 'GCF Challenge: Back in the Fight 4 – čekai buvo stiresni už lietuvius' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930