MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Antonio Inoki organizuoja sunkiasvorių GP turnyrą

balandžio 19, 2015
Views: 1 366

igf-3Japonijos MMA vis bando išbristi iš jos ištikusios krizės. Buvo nemažai kalbų apie DEEP, SHOOTO, Pancrase organizacijų bendradarbiavimą bei susijungimą, bet apčiuopiamų rezultatų dar nesimato. Po PRIDE bei K-1 bankrotų, jų vietos neužėmė dar ne vieną veikianti šios šalies organizaciją, o geriausi Japonijos MMA kovotojai bando savo jėgas UFC, kur atrodo toli gražu ne taip įspūdingai, kaip juos užauginusiose PRIDE, HEROS, K-1 ar Dream.
Vienintelis žmogus, kuris bando prikelti dydį Japonijos MMA iš numirusių yra garsusis imtynininkas Antonio Inoki. Prieš kelis metus jis atgavinęs savo projektą Inoki Bom-Ba-Ye, kurį pervadino į IGF: Inoki Genome Federation. Nuo pavieniu kovų IGF pernai perėjo prie visaverčių MMA turnyrų.
Japonijoje visada buvo ypatingai populiarios sunkiasvorių kovos. Šią japonų meilę nusprendė pasinaudoti ir Antonio Inoki. Dar metų pradžioje buvo paskelbtas sunkiasvorių GP turnyras, į kurį buvo pakviesti žinomi ir/ar dar su UFC kontraktais nesusaistyti kovotojai. Dar viena priežastimi tapo Mirko Filipoviciuas kontraktas su UFC. Kroatas buvo priverstas atlaisvinti IGF sunkiasvorių titulą.
Praeitą savaitę Tokijuoje įvyko pirmasis šio turnyro etapas. Turnyro metų įvyko šešios kovos ir tik vieną jų pasibaigė teisėjų sprendimu. Pagrindinėje vakaro kovoje UFC veteranas, Anglijos sunkiasvoris Oli Thompson tik teisėjų sprendimu nugalėjo viso pasaulyje veteraną Ikuhisą Minową.
Puikiai pasirodė mūsų Deniso Sokolo skriaudikas Yosef Ali Mohammad iš Švedijos. Superior Challenge čempionas nepaliko jokių šansų Kroatijos Final Fight Championship čempionui, olandui Dionui Staringui. Švedas per nepilną minutę TKO nugalėjo savo oponentą.

IGF: Inoki Genome Fight 3 turnyro kovų rezultatai:
1. Satoshi Ishii nugalėjo Nick ‘The Slim Shady of MMA’ Rossborough, 1R 4:22 Pasidavimas (Kimura)
2. Shinichi ‘Wakakirin’ Suzukawa nugalėjo Ik Tae Jin, 1R 0:18 TKO (Smūgiai)
3. Yosef Ali Mohammad nugalėjo Dion ‘The Soldier’ Staring, 1R 0:48 TKO (Smūgiai)
4. Fernando ‘Santo Forte’ Rodrigues Jr. nugalėjo Antony ‘Wild Thing’ Rea, 1R 1:52 TKO (Smūgiai)
5. Chris ‘Huggy Bear’ Barnett nugalėjo Emil Zahariev, 2R 2:58 KO (Smūgis koja apsisukant)
6. Oli Thompson nugalėjo Ikuhisa ‘Minowaman’ Minowa, 2R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)

Dalinkis:
Share 'Antonio Inoki organizuoja sunkiasvorių GP turnyrą' on Facebook Share 'Antonio Inoki organizuoja sunkiasvorių GP turnyrą' on Twitter Share 'Antonio Inoki organizuoja sunkiasvorių GP turnyrą' on vk.com Share 'Antonio Inoki organizuoja sunkiasvorių GP turnyrą' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930