MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Rose Namajunas nedalyvavo UFC 187 turnyre

gegužės 27, 2015
Views: 1 266

187Praeitą savaitgalį praūžė UFC 187 turnyras. Pagal savo sudėtį tai buvo ko gero vienas stipriausių kelių paskutinių metų šios organizacijos turnyrų. Labai malonu buvo, kad šiame MMA super žvaigždžių perpildytame turnyre atsirado vieta Rose Namajunas.
Deja likus vos kelioms valandoms iki turnyro pradžios jos kova buvo atšaukta. Namajunas priešininke Nina Ansaroff nesugebėjo įtilpti į svorio kategorijos rėmus. Nors pagal taisykles ji gavo kelias valandas svoriui numesti, daryti tai ji atsisakė. Praėjus laikui UFC nusprendė šią kovą atšaukti išvis. UFC funkcionieriai paaiškino, kad Ansaroff labai sunkias serga gripu ir svorio metimas yra labai pavojingas jos sveikatai. Nors Namajunas ir Ansaroff kova neįvyko, Namajunas gavo visą už kovą priklausantį honorarą.
Vakaro dvikova šeštadienį tapo dviejų draugų, kada kartų besitreniravusių bei kartų viename namie gyvenusių, Andreiaus Arlovskio bei Traviso Browne susirėmimas. Arlovski be gailesčio sudaužė „ant bangos“ esantį Browne. Beveik visą kovos laiką jis tiksliai smūgiavo, siuntė jį nokdauną. Raundo pabaigoje po ilgos smūgių serijos į kovą įsikišo teisėjas ir nutraukė Browne egzekuciją..
Savo aukštą lygį bei vienareikšmišką teisę į titulinę kovą patvirtino nenuilstantis Donald Cerrone. Trečioje šiais metais kovoje, kojų smūgiais į korpusą bei galvą jis privertė kapituliuoti savo oponentą Johną Makdesį. Pastarasis antrojoje raundo pabaigoje parodė teisėjų, kad nori nutraukti kovą. Kaip vėliau paaiškėjo jam lūžo nosis.
Pirmojoje vakaro titulinėje kovoje Chris Weidman tiesiog sunaikino gerai kovą pradėjusį MMA veteraną Vitorą Belfortą. Atlaikęs pirmąją Belforto ataką, Weidman pervedė kovą į parterį, užėmė padėtį iš viršaus ir uždaužė gintis nustojusį brazilą.
Pagrindinėje vakaro kovoje, dėl UFC pusiau sunkios svorio kategorijos titulo, susikovė Daniel Cormier ir renesansą išgyvenantis Anthony Johnson. Cormier, kurio pirmoji kovą dėl titulo su Jonu Johnsu pasibaigė pralaimėjimu, pirmajame raunde niveliavo Johnsono smūginį pranašumą. Jis atakavo pats, pastoviai bandydamas pervesti kovą į parterį. Antrajame raunde iniciatyva pilnai perėjo į Cormier rankas. Johnson visą raundą praleido parteryje, kur be gailesčio buvo apipiltas smūgiais rankomis bei alkūnėmis. Trečiajame raunde Jonson pabandė mobilizuotis ir puolė į ataką. Deja nesėkmingai paslydus, jis leido Cormier eiti į klynčą bei vėl pervesti kovą į parterį. Buvęs olimpietis užėjo už nugaros bei trečiajam raundui įpusėjus atliko pergalingą smaugimą iš už nugaros.

UFC 187: Cormier vs. Johnson turnyro kovų rezultatai:
1. Justin ‘Tank’ Scoggins nugalėjo Josh ‘The Gremlin’ Sampo, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
2. Islam Makhachev nugalėjo Leo ‘The Lion’ Kuntz, 2R 2:38 Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)
3. Colby ‘Chaos’ Covington nugalėjo Mike ‘Quicksand’ Pyle, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
4. Rafael ‘Sapo’ Natal nugalėjo Uriah ‘Primetime’ Hall, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Nevienbalsis)
5. Dong Hyun ‘Stun Gun’ Kim nugalėjo Josh ‘The People’s Warrior’ Burkman, 3R 2:13 Pasidavimas (Rankų trikampis smaugimas)
6. John ‘The Magician’ Dodson nugalėjo Zach ‘Fun Size’ Makovsky, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
7. Joseph Benavidez nugalėjo John Moraga, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
8. Andrei ‘The Pit Bull’ Arlovski nugalėjo Travis ‘Hapa’ Browne, 1R 4:41 TKO (Smūgiai)
9. Donald ‘Cowboy’ Cerrone nugalėjo John ‘The Bull’ Makdessi, 2R 4:44 TKO (Smūgis koja į galvą)
10. Chris ‘All-American’ Weidman nugalėjo Vitor ‘The Phenom’ Belfort, 1R 2:53 TKO (Smūgiai)
11. Daniel Cormier nugalėjo Anthony ‘Rumble’ Johnson, 3R 2:39 Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)

Dalinkis:
Share 'Rose Namajunas nedalyvavo UFC 187 turnyre' on Facebook Share 'Rose Namajunas nedalyvavo UFC 187 turnyre' on Twitter Share 'Rose Namajunas nedalyvavo UFC 187 turnyre' on vk.com Share 'Rose Namajunas nedalyvavo UFC 187 turnyre' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930