MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

M-1 Challenge 58: Battle in the Mountains 4 – mūsų kovotojų kovų rezultatai

birželio 13, 2015
Views: 1 262

30393Kaip esame rašę, praeitą savaitgalį Rusijoje vyko didžiausios šios šalies MMA organizacijos M-1 Global turnyras M-1 Challenge 58: Battle in the Mountains 4. Ingušijos respublikos kalnuose, vaizdingoje Džeiracho vietovėje į M-1 RAGE įėjo du „MMA Knight LT“ komandos kovotojai – komandos senbuvis Valdas Pocevičius bei komandos legionierius Charles Andrade iš Brazilijos.
Valdui Pocevičiui nebuvo lengva po kelių metų pertraukos grįžti į kovas. Neturėdamas pakankamai laiko pilnaverčiam pasiruošimui būtent šiai kovai, jis j pradėjo pakankamai gerai. Deja jam pritrūko šiek tiek sėkmes ir po pusantros minutės jo priešininkui Adamui Yandievui pavyko atlikti sėkmingą smaugimą iš už nugaros bei laimėti eilinę kovą.
Gerokai daugiau sėkmės turėjo kitas mūsų komandos kovotojas Charles Andrade. Jis susikovė su Adamo Yandievo broliui Abukaru. Iš karto puolė į ataką, Andrade pervedė priešininką į parterį bei atliko pėdos sukimą, po kurio jaunesnysis iš Yandievų turėjo pasiduoti. Ingušijos pusė labai karštai sureagavo į savo kovotojo pralaimėjimą. Adam Yandiev metė iššūkį Andrade ir pažadėjo numesti svorį iki 84 kg ir atkeršyti už savo brolį.
Revanšines nuotaikas paskatino pats Charles Andrade. Pradžioje jis dėl neaiškių priežasčių vėlavo atvykti į Maskvą, iš kur turėjo skristi į Ingušiją. Jam jau buvo surasta pamaina. Svėrimų metų jis nepadarė svorio, viršydamas 84 kg limitą bemaž 3 kg. M-1 Global taisyklės netoleruoja perviršio ir neduoda galimybių numesti svorį per papildomą laiką. Todėl Andrade buvo išskaičiuoti 20% iš jo honoraro. Jau kone 10 kartą iš eilės kovojantis Rusijoje, bei 3 kartą M-1 Challenge turnyruose, Andrade pareiškė kad apie baudą niekada nieko negirdėjo. Jis pareiškė, kad tokios taisyklės nėra numatyta kontrakte, apkaltino savo vadybininką Marių Mažulį, apkaltino M-1 Global funkcionierius, apkaltino turnyrą priimančią Ingušijos pusę, elgėsi labai skandalingai, apie tuos pačius dalykus kas 5 minutės kalbėjo vis kitaip. Kitą dieną po turnyro Andrade visų masiškai atsiprašinėjo, teigdamas, jog buvo „ant emocijų, nes jo žmona apiplėšė“ ir t.t.
Skandalingas ir įžūlus Charleso Andrades elgesys viename didžiausių Europos MMA turnyrų, tarptautinės žiniasklaidos bei Europos MMA funkcionierių akivaizdoje, meta šešėlį ant M-1 Global organizacijos, menkina jos įvaizdį. Taip pat gadiną komandos, kuriai jis atstovavo, autoritetą, kas gali mums turėti ilgalaikių ir labai nemalonių pasekmių, galinčiu sutrukdyti „MMA Knights LT“ pateikti į MMA turnyrus ir sudaryti mūsų komandos kovotojams naudingus bei įdomius kontraktus.
Taip pat Charles Andrade pradėjo kasti duobę sau pačiam, nes kelis pastaruosius metus jis kovoja išimtinai Rusijoje, kur jis yra įdomus vietiniams organizatoriams. Po akibrokšto Ingušijoje susidomėjimas jo asmenybe Rusijoje gali sumenkti, kas priartins jo karjeros pabaigą.

Dalinkis:
Share 'M-1 Challenge 58: Battle in the Mountains 4 – mūsų kovotojų kovų rezultatai' on Facebook Share 'M-1 Challenge 58: Battle in the Mountains 4 – mūsų kovotojų kovų rezultatai' on Twitter Share 'M-1 Challenge 58: Battle in the Mountains 4 – mūsų kovotojų kovų rezultatai' on vk.com Share 'M-1 Challenge 58: Battle in the Mountains 4 – mūsų kovotojų kovų rezultatai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930