MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

“Kimbo Slice” ir Ken Shamrock sumušė žiūrimumo rekordus

birželio 23, 2015
Views: 1 216

B-yiV5nUEAAVLoI.0.0Praeita savaitgalį, birželio 19 dieną, Sen-Lusise, Musurio valstijoje vyko Bellator MMA 138 turnyras. Šio turnyro puošmena tapo dviejų MMA veteranų, kurių geriausios dienos seniai praėjo, susitikimas. Bellator MMA narve tarpusavyje susikovė Ken Shamrock ir interneto legenda Kevin „Kimbo Slice“ Fergusson.
Šių dviejų ponų susitikimas turėjo vykti dar 2008 metais, EliteXC: Heat turnyro metų. Bet likus vos dienai iki kovos Shamrock gavo traumą. Jo vietą užėmė Seth Petruzelli, kuris dėsningai laimėjo prieš „Kimbo Slice“. maža to, po kovos Petruzelli prasitarė, kad buvo prašomas ne kovoti prieš garsųjį gatvių mušeiką parteryje, o kautis tik stovėsenoje. Visuomenės reakcija po šių pareiškimų buvo tokia neigiama, kad EliteXC buvo priversta baigti savo veiklą.
Praėjus 7 metams visuomenės susidomėjimas Kenu Shamrocku bei „Kimbo Slice“ nesumenko. Šeštadienį jie abu susikovė pilnutėlėje arenoje. Kaip ir buvo tikėtasi, kova laimėjo „Kimbo Slice“. Abu kovotojai pademonstravo labai menka sportinę formą, nors kovos promo filmuose daug buvo kalbėta prie jų alinančias treniruotes bei sporto salėse liejamą prakaitą. Praėjus kelioms dienoms po kovos, UFC komentatorius bei MMA apžvalgininkas Joe Rogan užpuolė abu kovotojus bei Bellator MMA, apkaltinus juos sutartinu kovos rezultatu.
Kaip šiuo metų praneša MMA spauda, turnyras tapo visišku hitu televizijoje. Turnyrą stebėjo vidutiniškai ~1,58 mln. žiūrovų ir šia kova ~2,1 mln. Šitie skaičiai tapo rekordiniais Bellator MMA istorijoje.
Didžiausią sportinę vertę turinčioje kovoje susikovė Bellator MMA čempionas Patricio Freire ir Dabiel Weichel. Antrojo raundo pabaigoje čempionas nokautavo savo oponentą iš Vokietijos. Kaip, deja, yra priimta Bellator MMA, čempionai bei pretendentai atsidūrė garsesnių kolegų šešėlyje.

Dalinkis:
Share '“Kimbo Slice” ir Ken Shamrock sumušė žiūrimumo rekordus' on Facebook Share '“Kimbo Slice” ir Ken Shamrock sumušė žiūrimumo rekordus' on Twitter Share '“Kimbo Slice” ir Ken Shamrock sumušė žiūrimumo rekordus' on vk.com Share '“Kimbo Slice” ir Ken Shamrock sumušė žiūrimumo rekordus' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930