MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Alexander Shlemenko diskvalifikuotas 3 metams

birželio 27, 2015
Views: 1 214

20150212065534_IMG_5893Tikrą šoką patyrė šią savaitę geriausio Rusijos MMA kovotojo Alexanderio Shlememko gerbėjai. Kalifornijos Valstijos Atletikos Komisija Rusijos kovotoją pripažino kaltu dėl dopingo vartojimo, nubaudė jį 10000$ bauda bei diskvalifikavo trims metams. Shlemenko tapo pirmuoju MMA kovotoju, kuris buvo nubaustas remiantis naujai įsigaliojančiai tvarkai, kuri numato gerokai didesnius diskvalifikacijos atlikimo laikus.
Shlemenko buvo nušalintas po vasario 13 dieną vykusios kovos su Melvinu Manhoefu. Jų kova buvo pripažinta kaip „neįvykusia“. Shlemenko šlapimo mėginyje buvo aptiktas rekordinis, kaip iki šiol, testosterono ir epistestosterono kiekis – 50:1. Dėl T/E kiekio perviršio anksčiau diskvalifikuoto Alistairo Overeemo santykis buvo 14:1, Chaelo Sonneno – 16,9:1. Leistinas T/E kiekis yra 4:1. Taip pat jo šlapime buvo aptiktas anabolinio steroido oksandrolono liekanos.
Nors Rusijos kovotoją diskvalifikavo tik Kalifornijos valstijos Atletikos Komisija, praktika rodo kad šio sprendimo laikysis visos JAV Komisijos. Tai reikštu, kad Rusijos kovotojas artimiausius trys metus galės kautis tik Rusijoje, kur jis yra labai populiarus, arba Azijoje (pvz. One Championhip).
Pats Rusijos kovotojas kategoriškai neigia kada nors vartojęs neleistinas priemones. Shlemenko daug kartu pasakojo, kad po kovos su Manhoefu dopingo ėmimas iš jo vyko su pažeidimais. Turėjo būti paimtas bei ištirtas mėginys B, kurio nebuvo. Pagrindinė išvada, kurią padarė Shlemenko, yra tai, kad visa tai susidorojimas su juo, kaip su Rusijos kovotoju. Neva Bellator MMA palaiko JAV sankcijas prieš Rusiją ir tokiu būdu vykdo politinę kampaniją.
Alexey Zhernakov, Alexaderio Shlemenko vadybininkas, pareiškė, kad jie nesutinka su Atletikos Komisijos išvadomis ir pareiškė, kad jie kreipsis į teismą. Kaip rodo praktika, kol kas JAV teismai nelinkę patenkinti su Atletikos Komisijų išvadomis nesutinkančių kovotojų ieškinių ir manoma, kad Shlemenko, jei jo byla pasiek teismą, pralaimės ją.
Iš kitos pusės Alexanderio Shlemenko žodžiuose yra tiesos. Privilegijuotų pusėje buvę Rusijos kovotojai, pasikeitus Bellator MMA valdžiai, tapo nereikalingi. JAV negyvenantys, mokesčių šioje šalyje nemokantys, angliškai nekalbantys ar kalbantys prastai, jie tapo nepatrauklūs galutiniams produkto pirkėjams. Labai patraukliai visada kovojantis Akop Stepanyan, buvęs pretendentas į titulą Andrey Koreshkov, čempionas Vitaly Minakov, kuris vis negali apginti savo titulą, pretendentas į Minakovo titulą Alexander Volkov, kuriam nekaip titulinę nėra duodama, Magomedrasul Khasbulaev, negalintis niekur kovoti nes JAV ambasada jam neišduoda vizos, o Bellator MMA nenutraukia kontrakto su juo. Tai yra kovotojai, kurie Bellator MMA palikus Bjornui Rebney, bei atėjus Scottui Cokeriui staiga tapo nebereikalingi.

Dalinkis:
Share 'Alexander Shlemenko diskvalifikuotas 3 metams' on Facebook Share 'Alexander Shlemenko diskvalifikuotas 3 metams' on Twitter Share 'Alexander Shlemenko diskvalifikuotas 3 metams' on vk.com Share 'Alexander Shlemenko diskvalifikuotas 3 metams' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930