MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Graham Boylan reanimuoja Cage Warriors FC

liepos 12, 2015
Views: 1 166

Esame rašę, kad seniausia Anglijos MMA organizacija Cage Warriors pristabdė savo veiklą. Priežastimi tapo organizacijos vadovo Grahamo Boylano pasitraukimas iš jos.
Kaip buvo minėta, pasibaigus jo kontraktui su Cage Warriors FC, Boylan nepratęsė jo. Boylan motyvavo tuo, kad jis penkis metus iš eilės, septynias dienas per savaitė, dvidešimt keturias valandas per parą skirdavo Cage Warriors ir jam reikia laiko sau.
Prieš dvi savaites Graham Boylan viešėjo MMA laidoje „MMA Hour“ pas žinomą žurnalistą Arielį Helwanį. Paklaustas kas atsitiko su Cage Warriors, Boylan paminėjo aukščiau išvardytas priežastys. Bet paminėjo, kad jis paliko vieną seniausių Europos MMA organizacijų tik tam, kad vėl į ją sugrįžti.
Po jo išėjimo Cage Warriors FC galėjo judėti toliau, bet dėl biurokratinių priežasčių jos judėjimas sustojo. Tuomet Booylan nusprendė padaryti pirmą žingsnį pats. Jis susitiko su organizacijos savininkais ir sutarė perpirkti iš jų visas teises į Cage Warriors FC, jos vardą bei intelektinę nuosavybę.
Boylan teigia, kad naujai atsikursiančioje organizacijoje daug ką reiks pakeisti. Teks peržiūrėti santykius su investuotojais iš Vidurinių Rytų (neigiamai žiūrinčius į reklaminius kontraktus su alkoholio ir tabako gamintojais). Bus vykdomi pasikeitimai organizacijos viduje, galimai gali pasikeisti organizacijos pavadinimas. Detaliau Boylan pasikeitimų ne komentavo.
Grahamo Boylano planuose vienas, daugiausiai du turnyrai 2015 metais. Anglas teigia, kad iki šiol yra išsaugoti visi ryšiai su Cage Warriors FC TV partneriais. 2016 metais juos vėl galės stebėti 120 šalių žiūrovai.
2016 metais jis vėl nori organizuoti turnyrų seriją Anglijoje. Kaip vieną iš prioritetų jis įvardiją Centrinę Europą, į kurią vėl nori sugrįžti. Jo manymu šiame regione aukšto lygio MMA yra nedaug ir Cage Warriors FC puikus būdas pademonstruoti MMA, atverti kelią į aukštumas vietiniams kovotojams.
Pokalbio su Arieliu Helwani pabaigoje Graham Boylan paminėjo, kad daugiau nei 60 Cage Warriors FC kovotojų pateko į UFC. Tokie kovotojai, kaip Connor McGregor ar Joanna Jedrzejczyk tapo šioje organizacijoje tikrosiomis žvaigždėmis.

Dalinkis:
Share 'Graham Boylan reanimuoja Cage Warriors FC' on Facebook Share 'Graham Boylan reanimuoja Cage Warriors FC' on Twitter Share 'Graham Boylan reanimuoja Cage Warriors FC' on vk.com Share 'Graham Boylan reanimuoja Cage Warriors FC' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. gruodžio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31