MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Raimondas Ženiauskas pralaimėjo Latvijoje

rugpjūčio 8, 2015
Views: 1 098

boi_ijulj 6Dėl mūsų komandą bei visą Lietuvos MMA užgriuvusios baisios žinios apie Luką Žementauską, mūsų komanda padarė priverstiną pertrauką savo veikloje.
Esame rašė, kad liepos 25 dieną Rygoje vyko WFCA-Baltic: Klondaika Fight Night MMA ir kikbokso turnyras. Mūsų komandai jame titulinėje mėgėjų MMA kovoje atstovavo Raimondas Ženiauskas bei profesionalioje MMA kovoje turėjo kautis Lukas Žemantauskas…
Raimondas Ženiauskas susikovė su latviu Aleksanderiu Kukarekinu. Kova pasibaigė po jai skirto laiko ir verdiktą dėl jos baigties priėmė teisėjai, kurie buvo nepalankūs Raimondui. Kaip paminėjo Raimondo vadybininkas Marius Mažulis, jaunam klaipėdiečiui pritrūko sėkmės keliuose epizoduose bei mėgėjų MMA taisyklių niuansų žinojimo.
Visiškai nepasisiekė Lietuvos kikbokso kovotojams. Jie pralaimėjo trys kovas iš keturių. Vienintelis tą vakar laimėjęs yra „Otso Gym“ kovotojas Mindaugas Packevičius, kuris laimėjo Pabaltijo šalių mėgėjų K-1 čempiono titulą.
Ovidijus Jurginas, Aurimas ir Aidas Šauliai pralaimėjo kovas TKO.

Dalinkis:
Share 'Raimondas Ženiauskas pralaimėjo Latvijoje' on Facebook Share 'Raimondas Ženiauskas pralaimėjo Latvijoje' on Twitter Share 'Raimondas Ženiauskas pralaimėjo Latvijoje' on vk.com Share 'Raimondas Ženiauskas pralaimėjo Latvijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. liepos mėn.
PATKPŠS
« Bir  
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031