MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Amir Khan susidomėjo MMA

rugpjūčio 13, 2015
Views: 1 296

photoŽinomas boksininkas Amir Khan, WBC Silver bei WBA International čempionas, tapo Indijos MMA organizacijos SFL investuotoju. Jis prisipažino, kad jau seniai domisi MMA, treniruojasi graplingą bei neatmeta galimybės, kad kada nors jis atsidurs MMA ringe. Bokso fenomenas pareiškė, kad tiki šviesią SFL ir MMA ateitimi, kitaip jo čia ne butu. Šioje pozicijoje jis nėra vienišas. Pernai investuotojų bei partneriu tapo legendinis Manny Pacquiao, kuris pasirinko One FC. Apie norus investuoti į MMA savo laiku minėjo dar dvi bokso legendos – skandalingas Don King bei nenugalimas Floyd Mayweather-jaun.
Šiuo metu organizacija, kurios būstinė yra Mumbajuje, Indijoje, turi savo ofisus JAV bei JAE. Jie deda daug vilčių į artėjantį turnyrą Dubajuje. Daug planu SFL turi 2016 metams. Jie planuoja organizuoti daug turnyrų bei pasirašyti sutartį su stambiu TV kanalu.
Super Fight League atsirado 2012 metais. Ją sukūrė verslininkas Raj Kundra ir Boliwoodo super žvaigždė Sanjay Dutt. Organizacija pradėjo labai intensyviai užkariauti vietinė rinką. Nors pirmuosiuose SFL turnyruose kovojo daug žinomų kovotojų, potencialių Indijos MMA gerbėjų simpatijų SFL užkariauti nepavyko. Galiausiai vienas jos bendrasavininku – Sanjay Dutt – neatsidurė kalėjime už nusikalstamą veiklą (nelegalus šaunamojo ginklo disponavimas). SFL lygis smarkiai krito ir organizacija tapo tipiška, regionine. Nuo 2014 prasidėjo jų ekspansija į JAV, kur neužilgo vyks jau penktasis SFL turnyras. Vyko ar planuojami turnyrai OAE bei Kanadoje.

Dalinkis:
Share 'Amir Khan susidomėjo MMA' on Facebook Share 'Amir Khan susidomėjo MMA' on Twitter Share 'Amir Khan susidomėjo MMA' on vk.com Share 'Amir Khan susidomėjo MMA' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930