MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Kroatiją krečia MMA skandalas

rugsėjo 2, 2015
Views: 1 336

Sakara-BrowarskiĮ baisų skandalą įsivėlė vieną sparčiai besivystančių Europos MMA organizacijų – FFC iš Kroatijos. Visa Kroatijos MMA visuomenė jau kelinta savaite siunta iš įtūžio nuo Balkanų šalių MMA ir K-1 flagmanu vadinto FFC veiksmų.
MMA ir K-1, o kartais ir bokso, kovas savo ringe jungianti organizacija pernai, gruodžio 6 dieną suorganizavo pirmąjį turnyrą Vienoje, Austrijoje. Vakaro kovoje susikovė lenkas Maciej Browarski ir žinomas MMA kovotojas iš Italijos, UFC veteranas Alessio Sakara. Esame minėję, kad ši kova baigėsi brutalia italo trauma. Jis nebegalėjo tęsti kovos ir teisėjai paskelbė jo priešininko iš Lenkijos pergalę. Visiškai atsitiktinai, prieš kelias savaites, Lenkijos MMA portalo MMAnews.pl žurnalistai aptiko, kad po 7,5 mėnesių kovos rezultatas buvo pakistas iš Browarskio pergales į NC (kova neįvykusi). Portalo redakcija ėmėsi tyrimo. Jiems pavyko sužinoti, kad rezultatas buvo pakeistas paslapčia, neinformavus Browarskio. Bet kaip paaiškėjo Sakara buvo absoliučiai visų įvykių sūkuryje, apie ką informavo savo paskyroje facebooke.com puslapyje.
Redakcijai paprašius, FFC oficialūs asmenys pateikė jiems oficialų dokumentą, kuriame buvo išdėstyta, jog FFC turnyrų MMA dalį prižiūri Kroatijos MMA Sąjunga. Ši organizacija po turnyro gavo Alessio Sakaros protestą ir įvertinus situaciją, nusprendė protestą patenkinti bei pakeisti kovos rezultatą. Kodėl sprendimo priėmimas užtruko 7,5 mėnesio? Kodėl Maciej Browarski, kurį šis sprendimas liečia tiesiogei, nebuvo apie tai informuotas? Kodėl Kroatijos MMA Sąjunga kuruoja tarptautinius, ne Kroatijoje vykstančius, turnyrus? Į šiuo klausymus MMAnews.pl redakcija atsakymų, aiškų, negavo. MMAnews.pl vyr. redaktorius pabandė susisiekti su Kroatijos MMA Sąjunga ir tiesiogei išsiaiškinti jų keistų sprendimų motyvus. Visų nuostabai aukščiau paminėta organizacija pasirodo net nežinojo apie tokį savo išleista dokumentą.
Labiausiai buvo nustebinti dokumente paminėti Kroatijos MMA Sąjungos atstovai Zlatko Klaric bei Aleksandar Skuric, šiame dokumente pamatę savo vardus bei pavardes. Jie abu teisėjavo minėtai kovai tarp Sakaros ir Browarskio bei abu skyrė pergalę Lenkijos kovotojui. Klaric ir Skuric kategoriškai paneigė savo dalyvavimą kokiame nors savo pačių verdikto pakeitime. Pati dokumentą ir savo parašus jame jie pavadino klastote, o visą situaciją – katastrofa.
MMAnews.pl redakcijai pavyko sužinoti dar vieną įdomų faktą, kuris ko gero susiėjęs su visą skandalinga situacija. FFC savininkas ir pagrindinis organizatorius Orsat Zovko neseniai tapo Alessio Sakaros vadybininku bei bei pasirašė su italu 5 metų kontraktą. Kitaip tariant susikompromitavusios organizacijos vadovas yra asmuo, labiausiai suinteresuotas iš naujo, bei sėkmingai, perleisti visą Alessio Sakaros karjerą.

Dalinkis:
Share 'Kroatiją krečia MMA skandalas' on Facebook Share 'Kroatiją krečia MMA skandalas' on Twitter Share 'Kroatiją krečia MMA skandalas' on vk.com Share 'Kroatiją krečia MMA skandalas' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930