MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

KSW keliauja į Wembley (papildyta)

rugsėjo 10, 2015
Views: 1 209

KSW-LondonSpalio 31 dieną vieną didžiausių Europos MMA organizacijų – KSW – organizuoja savo pirmąjį turnyrą užsienyje KSW 32: Road to Wembley. KSW organizatoriai yra gavę kelis pasiūlymus organizuoti turnyrus užsienyje. Tokie pasiūlymai buvo iš Rusijos Čečėnijos regiono, iš Čekijos. Patys organizatoriai nusprendė, jog debiutui geriausiai tiks Anglija ir jos sostinė Londonas.
Anglijos turnyrui KSW pasikliovė savo žvaigždėmis ir laisvais bei žinomais Anglijos kovotojais, dauguma kurių jau yra kovoję KSW.
Pagrindinėje vakaro kovoje žiūrovai išvis Mariuszą Pudzianowskį. Jam iššūkį metė visame pasaulyje gerai žinomas kovotojas iš Australijos Peter Graham.
Turnyro metų taip pat numatomos dvi titulinės kovos. Pirmojoje jų revanše susikaus kroatas Goran Reljic ir pretendentas Tomasz Narkun iš Lenkijos.
Antrojoje kovoje turėjo susikauti Borys Mankowski ir pretendentas į jo titulą rusas Mikhail Tsarev, apie kurį esame rašę. Jie jau turėjo kautis tarpusavyje. Tai turėjo vykti šių metų vasarį, KSW 30 turnyro metų. Jau esant Lenkijoje, Tsarev pasijuto prastai ir gydytojai neleido jam kautis. Tuomet kovą prieš Mankowskį skubos tvarka priėmė pajėgus norvegas Mohsen Bahari. Antrą kartą Tsarev pakišo koją KSW rugpjūčio 29 dieną. Tuomet, kaip mes rašėme, rusas anksčiau laiko pralaimėjo Jesse Taylorui. Antradienį Lenkijos MMA spauda paskelbė, kad KSW organizatoriai nusprendė neduoti dar vieno šanso Tsarevui bei nemenkinti savo organizacijos čempiono titulo. Net neabejuojama, kad vietoj Mikhailo Tsarevo su Borysu Mankowskiu susikaus Jesse Taylor. Kaip jau vakar pranešė Lenkijos MMA spauda Jesse Taylor sugrįžta į KSW ir susikaus su Borysu Mankowskiu.
Tsarevo pralaimėjimas ne vienintelė KSW bėda. League S-70: Plotforma 6 turnyras pakišo dar vieną koją KSW. Anglas Andre Winner, viena iš pagrindinių KSW 32 turnyro vietinių žvaigždžių pralaimėjo Akopu Stepanyanui. Jo dalyvavimas KSW 32 turnyre yra po klaustuku. Maža to, dar vienas KSW 32 turnyro dalyvis – James McSwenney – liepą pralaimėjo toje pačioje Rusijoje.

1. Andre Winner vs. TBA
2. Maiquel ‘Big Rig’ Falcao vs. Brett ‘Fudoshin’ Cooper
3. Oli ‘The Spartan’ Thompson vs. Michal ‘Komar’ Wlodarek
4. Jim ‘Judo’ Wallhead vs. Rafal ‘Kulturysta’ Moks
5. Mateusz ‘Gamer’ Gamrot vs. Marif ‘Piranha’ Piraev
6. Goran ‘Ghost’ Reljic vs. Tomasz ‘Giraffe’ Narkun
7. James ‘The Hammer’ McSweeney vs. Marcin ‘Rozal’ Rozalski Marcin Rozalski
8. Borys ‘The Tasmanian Devil’ Mankowski vs. Jesse Taylor
9. Mariusz ‘Pudzian’ Pudzianowski vs. Peter ‘The Chief’ Graham

Dalinkis:
Share 'KSW keliauja į Wembley (papildyta)' on Facebook Share 'KSW keliauja į Wembley (papildyta)' on Twitter Share 'KSW keliauja į Wembley (papildyta)' on vk.com Share 'KSW keliauja į Wembley (papildyta)' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930