MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Fiodor Emelianenko pasirinko vietą sugrįžimui

spalio 15, 2015
Views: 1 424

Rizin-FFPrieš kelis mėnesius visas MMA pasaulis buvo tiesiog susprogdintas netikėta žinia. Kadaise geriausias pasaulio MMA kovotojas, „Paskutinis imperatorius“ Fiodor Emelianenko sugrįžta. Apie tai nerašė tik didžiausi tinginiai:).
Prieš tris metus Emelianenko baigė karjerą. Jis labai intensyviai pasinėrė tvarkyti bei valdyti MMA Rusijoje. Kaip jis pats prisipažindavo, per tuos tris metus jis nekartą sulaukdavo pasiūlymų sugrįžti į MMA, bet kategoriškai atsisakydavo motyvuojant, kad priimto sprendimo jis nekeis.
Kuomet pasirodė naujieną, jos Fiodor sugrįžta, visas pasaulis pradėjo spėlioti kas paskatino jį taip pasielgti bei kur eis legendinis rusas. Vienokį ar kitokį susidomėjimą Fiodoru išreiškė kone visos didžiausios pasaulio MMA organizacijos. Pirmąją kovą Emelianenko susiorganizuoti panoro jo draugas bei jau buvęs, kaip pasirodė, vadybininkas Vadim Finkelstein. Pasiūlymą jam pateikė KSW vadovai. Yra žinoma, kad derybos buvo vestos su UFC.
Spekuliacijos dėl Emelianenko likimo pasiekė neregėtas aukštumas. Galiausiai buvo pranešta, kad jis pirmąją kovą turės gruodžio 31 dieną, Japonijoje, naujametiniame turnyre. Emelianenko vadyba jo žmonos Oksanos akivaizdoje pranešė kad į pagrindinius klausymus: su kuo pasirašys kontraktą Fiodor bei su kuo jis susikaus bus pranešta specialioje spaudos konferencijoje Tokijuje spalio 8 dieną. Nesulaukus spalio 8 dienos, internete pasirodė gandas, kad Emelianenko oponentu taps indų kilmės japonas Singh Jaideep. Jis – neblogai žinomas kikboksininkas-sunkiasvoris, kurio patirtis MMA – 1 kova SFL organizacijoje. Net neverta kalbėti, kad ši, kad ir nepatvirtinta, naujiena sulaukė milžiniško kritikos bangos ir net pasipiktinimo.
Spalio 8 dieną Japonijoje, Tokijuje, pagaliau įvyko ilgai laukta spaudos konferencija. Jos metų buvęs PRIDE vadovas Nobuyuki Sakakibara pristatė savo naują projektą – Rizin Fighting Federation. Rizin FF jungs ne tik MMA kovas, bet taip pat kikbokso bei graplingo dvikovas. Anot Nobuyuki Sakakibaros Rizin FF bus nauja MMA jėga pasaulyje. Jie žada labai glaudu bendradarbiavimą su Bellator MMA, KSW, Jungle Fight, BAMMA ir King of Kings.
Nauja organizacija planuoja organizuoti po 2-3 didelius turnyrus per metus. Pirmieji turnyrai vyks gruodžio 29 bei 31 dienomis. Spaudos konferencijos metu buvo paskelbta, kad turnyre dalyvaus garsioji BJJ kovotoja Gabi Garcia iš Brazilijos, žinoma Japonijos kikboksininkė Rena Kubota. Pirmajame turnyre vyks vienintelė kol kas žinoma dvikova. Tarpinėje svorio kategorijoje tarpusavyje susikaus hinya Aoki ir nemirtingasis Kazushi Sakuraba.
Kaip jau yra žinoma, gruodžio 31 dieną kovos Fiodor Emelianenko. Jo priešininkas, nors buvo žadėta, paskelbtas nebuvo.
Yra žinoma, kad aukščiau minėtų organizacijų paprašyta kovotojų najametiniems turnyrams. Rizin FF planuoja GP turnyrą -100 kg svorio kategorijoje, kurio pirmasis etapas vyks gruodžio 29 dieną, o finalinis ketvertukas – gruodžio 31.
Rizin FF idėja nesulaukė visuotinio palaikymo. KSW organizacija nežada japonams skolinti savo čempionų. Jie pasiūlė Rizin FF kelis savo kovotojus iki 93 kg, bei kelis galinčius numesti svorį iki 100 kg. Kokie tai buvo kovotojai, KSW vadovai neatskleidė.
Strateginiu Rizin FF partneriu ko gero bus Bellator MMA vadovas Scott Coker. Jo dėka naujametiniai turnyrai bus transliuojami JAV per Spike TV kanalą.
Labai skeptiškai apie Rizin FF idėja atsiliepė M-1 Global įkūrėjas bei vadovas Vadim Finkelstein. Jis atvirai pareiškė, kad netyki tokia idėja. Anot jo, jam nėra aiški pati naujos organizacijos idėja, nesuprantama kam priklausys teisės į kovas, kas finansuos visą projektą.

Dalinkis:
Share 'Fiodor Emelianenko pasirinko vietą sugrįžimui' on Facebook Share 'Fiodor Emelianenko pasirinko vietą sugrįžimui' on Twitter Share 'Fiodor Emelianenko pasirinko vietą sugrįžimui' on vk.com Share 'Fiodor Emelianenko pasirinko vietą sugrįžimui' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930