MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Fight Night Finland 10: mūsų komandos rezultatai

spalio 22, 2015
Views: 1 004

FNF_10Spalio 10 direną, kaip esame rašę, trys mūsų komandos kovotojai dalyvavo MMA turnyre Suomijoje. „MMA Knight LT“ šį kartą atstovavo Arūnas Vilius iš Mažeikių bei Petr Pomortsev ir Egor Oleksii iš Rusijos. Jie dalyvavo Fight Night Finland 10 turnyre.
Mūsų komanda tenkinosi 1-2 kovų rezultatu rezultatu. Šis rezultatas iš tolo neatspindi to, ką tą vakar demonstravo visi tris kovotojai. Jie lygiosiomis kovojo su savo priešininkais, pademonstravo visus kovinius sugebėjimus bei patyrė pralaimėjimus po sunkių bei įnirtingų kovų.
Petr Pomortsev susikovė su suomių Aleksi Toivonenu. Po gražios ir permainingos kovos, antrojo raundo pabaigoje pergalę rankos laužimu šventė suomis.
Egor Oleksii susikovė su suomiu Patriku Kapanenu. Šioje kovoje susitiko du savęs verti bei gana patyrė kovotojai. Trečiojo raundo viduryje pergalę rankos laužimu išplėšė mūsų komandos atstovas.
Nepasisiekė Suomijoje Arūnui Viliui. Jis lygiosiomis kovojo su patyrusiu suomiu Markusu Halkosaariu. Pirmasis raundas neišaiškino nugalėtojo. Antrajame raunde Suomijos kovotojas nusprendė nuo pirmosios kovos sekundės imtis iniciatyvos. Jis iš karto po gongo puolė į ataką ir vienu taikliu smūgiu iš apačios pakirto Arūną. Tai įvyko vos per 5 antrojo raundo sekundes.

Dalinkis:
Share 'Fight Night Finland 10: mūsų komandos rezultatai' on Facebook Share 'Fight Night Finland 10: mūsų komandos rezultatai' on Twitter Share 'Fight Night Finland 10: mūsų komandos rezultatai' on vk.com Share 'Fight Night Finland 10: mūsų komandos rezultatai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930