MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

KSW 32 Anglijoje sutraukė minias žiūrovų

lapkričio 12, 2015
Views: 1 261

ksw33Spalio paskutinė dieną Anglijos sostinėje Londone vyko ilgai laukta KSW išvyka už Lenkijos ribų. Tą dieną sausakimšoje Wembley Arena įvyko turnyras KSW 32: Road to Wembley. Keli tūkstančiai žiūrovų , dauguma kurių buvo Lenkijos migrantai, stebėjo 9 turnyro kovas. Kaip nedažnai būna KSW turnyruose, daugiau nei pusė kovų pasibaigė T(KO). Prie to prisidėjo pirmą kart aKSW turnyruose panaudoti alkūnių smūgiai, kurie nuo šiol bus KSW kasdienybe.
Labiausiai žiūrovus nuliūdino pagrindinė vakaro kova. Joje susikovė legendinis Australijos kovotojas, MMA, K-1, bokso ringuose kovojęs Peter Graham ir KSW lokomotyvas Mariusz Pudzianowski. Puikiai paskutinėje kovoje pasirodęs lenkas, buvo favoritu prieš kelias kovas pralaimėjusį australą. Deja visų savo gerbėjų liūdesiui, Pudzianowski priminę save ne iš kovos su Rollesu Gracie, bet iš kovos su Timu Sylvia. Visą pirmąjį raundą ant Grahamo pragulėjęs Pudzianowski antrajame raunde jau vos pastovėjo ant kojų. Jis sunkiai kėlė rankas ir vos judėjo. Tai pastebėjęs Graham pradėjo nepaliaujamai atakuoti lenką. Bandydamas vėl sugriebti koją pervesti kovą į parterį, Pudzianowski praleido smūgį iš apačios ir atsidūrė nokdaune. Po to sekė dar keli smūgiai parteryje ir Pudzianowskiu labai lojalus teisėjas Tomasz Bronder (jis teisėjavo 11 Pudzianowskio kovų iš 13 KSW organizacijos) buvo priverstas nutraukti kovą.
Puikia revanšinėje kovoje pasirodė Tomasz Narkun. Titulinėje kovoje jis nokautavo UFC veteraną Goraną Reljicą.
Talentingasis Mateusz Gamrot puikia susitvarkė su vienu talentingiausių Rusijos lengvasvoriu Marifu Piraevu. Fight Night narys maža to, kad patyrė pirmąją pralaimėjimą karjeroje, dar patyrė kojos traumą.
Po kovos duotame interviu Mateusz Gamrot sukėlė nedidelį skandalą. Jis pareiškė, kad „visi rusai silpni, jis juos visus mušė, muša ir muš“. P jo jis sulaukė nemenkos Lenkijos MMA gerbėjų kritikos. Rusijos ACB lygos vadovas Mairbek Khasiev praėjus kelioms dienoms po skandalingo interviu, pasiūlė Gamrotui, jis yra toks tikras savo jėgų, susitikti KSW ar ACB narvuose su jo vadovaujamos organizacijos lengvasvoriais, kurių išvardino bent 6. Taip jis priminė, kad tai Gamrot atsisakė kovos ACB turnyre prieš ACB kovotoją Musą Khamanaevą.
Vėl į pralaimėjimų kelią sugrįžo buvęs M-1 Challenge čempionas Rafal Moks. Jį TKO nugalėjo šeimininkas, kone visų geriausių pasaulio MMA organizacijų veteranas Jim „Judo“ Wallhead.
Itin brutaliai pasibaigė KSW super žvaigždės Mamedo Khalidovo priešininkų Maiquelo Falcao ir Bretto Cooperio susitikimas. Jau pirmosios minutės pabaigoj Cooper po galingų brazilo smūgių atsidūrė nokaute. Praėjus kelioms dienoms po šios kovos, Cooper paskelbė apie savo kovotojo karjeros pabaigą bei padėkojo už galimybę siekti savo svajonės.

KSW 32: Road to Wembley turnyro kovų rezultatai:
1. Leszek Krakowski nugalėjo Andre Winner, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
2. Maiquel ‘Big Rig’ Falcao nugalėjo Brett ‘Fudoshin’ Cooper, 1R 0:59 KO (Smūgis)
3. Oli ‘The Spartan’ Thompson nugalėjo Michal ‘Komar’ Wlodarek, 3R 1:42 DQ (Smūgiai keliais į galvą parteryje)
4. Jim ‘Judo’ Wallhead nugalėjo Rafal ‘Kulturysta’ Moks, 2R 2:26 TKO (Smūgiai)
5. Mateusz ‘Gamer’ Gamrot nugalėjo Marif ‘Piranha’ Piraev, 2R 3:21 TKO (Smūgiai)
6. Tomasz ‘Giraffe’ Narkun nugalėjo Goran ‘Ghost’ Reljic, 1R 1:55 KO (Smūgiai)
7. James ‘The Hammer’ McSweeney nugalėjo Marcin ‘Rozal’ Rozalski, 1R 2:16 Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)
8. Borys ‘The Tasmanian Devil’ Mankowski nugalėjo Jesse ‘JT Money’ Taylor, 1R 3:02 Pasidavimas (Giljotina)
9. Peter Graham nugalėjo Mariusz ‘Pudzian’ Pudzianowski, 2R 2:00 TKO (Smūgiai rankomis ir alkūnėmis)

Dalinkis:
Share 'KSW 32 Anglijoje sutraukė minias žiūrovų' on Facebook Share 'KSW 32 Anglijoje sutraukė minias žiūrovų' on Twitter Share 'KSW 32 Anglijoje sutraukė minias žiūrovų' on vk.com Share 'KSW 32 Anglijoje sutraukė minias žiūrovų' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. gruodžio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31