MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Holly Holm nauja UFC čempionė. Ronda Rousey nokautuota

lapkričio 19, 2015
Views: 1 353

holly-holms-female-boxer-mma-fighter-sweatforit1-1Praeitą savaitgalį Australijoje, Melburne, vyko UFC 193: Rousey vs. Holm turnyras. Turnyras, apie kurį dabar rašo ir mini net tie, kas prieš keturias dienas net nežinojo kas yra MMA. Ronda Rousey, nekvestionuota geriausia visų laikų MMA moterų kovotoja pralaimėjo pirmą kartą gyvenime. Pralaimėjo brutaliai, be jokių variantų nuginčioti rezultatą.
Holly Holl laimėjo antrojo raundo pradžioje nokautu po galingo smūgio koja į galvą bei kelių smūgių parteryje. Tuo pačių Holm tapo naują UFC čempione.
Ronda Rousey pradėjo dvikovą tradiciškai – su baisia veido išraiška bei nepaspaudžius rankos savo varžovei. Po gongo ji, vėl gi tradiciškai, žaibiškai puolė į ataką. Holm liko šaltakraujė ir nesileido įbauginama. Tobulai savo priešininkei pasiruošusi Holm lengvai skaitė visas jos atakas, lengvai traukėsi nuo Rousey atakų ir smūgiavo. Buvusiai profesionaliai boksininkei ir kikbosininkei pavyko pataikyti beveik visus savo smūgius. Kelio prie priešininkes neradusi Rousey akivaizdžiai sutriko, bet taktikos nekeitė, prie to paties vėl gaunant visus paleistus smūgius. Holm ant tiek gerai pasijuto, jog net sugebėjo pati pervesti kova į parterį, iš kurio išėjo iš karto, kai tik įsitikino, kad nemato jame perspektyvos.
Pertraukoje tarp raundų pasimatė didžiulis skirtumas ne tik tarp kovotojų, bet ir tarp jų komandų. Holm sekundantais buvo geriausi mūsų laikų MMA treneriai Michael Winkeljohn ir legendinis Greg Jackson. Abu treneriai kalbėjo paeiliui, labai ramiai ir labai dalykiškai. Tuo tarpu Rondos Rousey treneris Edmond Tarverdyan, matant kaip triuškinančiai pralaimi jo auklėtinė, tesugebėjo pasakyti, kad ji viską gerai daro ir tegul toliau taip tęsia.
Antrajame raunde Ronda Rousey bandė toliau tęsti savo desperatiškas atakas. Ji iškarto praleido stiprų smūgį į galvą, po kurio atsidūrė nokdaune. Kai ji bandė kelti, Holm sudavė pergalingą triuškinantį smūgį koja bei kelis, kontrolinius, smūgius rankomis parteryje.img2.thejournal.ie
Po šios kovos Rondą Rousey užgriuvo tiesiog iš jos pralaimėjimo besidžiaugiančių komentarų škvalas. Nėra didelė paslaptis, jog Ronda Rousey yra nelabai malonus žmogus už oktagono ribų. Per savo čempioniškus metus ji buvo išliaupsinta žiniasklaidos bei visuomenės dėmesio. Autobiografinė knyga, dokumentinis filmą apie ją, filmai Holywoode, milijoniniai honorarai, kompiuterinis žaidimas ir tai tik dalis to, prie ko prisidėjo jau buvusi čempionė. Rousey ego augo kartu su visuotiniu dėmesiu jos asmenybei. Palaipsniui ji įtikėjo, kad yra pasaulinio lygio kovotoja, neturinti sau lygių, kad ji yra aukščiausios klasės boksininkė bei pajėgi kauti ir, be jokių abejonių, nugalėti visus. Žmonių, kuriuos ji lengvai būtų nugalėjusi, sąraše atsidūrė Floyd Mayweather-jr., Cain Velasquez ir kiti.
Ronda Rousey be abejo yra labai talentinga kovotoja. Jos vaidmenį moterų MMA neįmanoma nuvertinti. Kyla klausymas, kaip ji išgyvens tokį fiziškai bei morališkai sunku pralaimėjimą, kuris jai turėtu būti dar ir žeminančiu. Praėjus dienai po kovos Rousey twitter paskyroje pareiškė, kad ji dar sugrįš. Akivaizdu, kad norint sugrįžti Ronda privalo daug ką pakeisti. Patobulinti boksą, išmokti eiti į kojas bei pakeisti savo trenerių štabą. Edmond Tarverdyan šeštadienio vakarą pademonstravo savo visišką kompetencijos trūkumą. Jis nesugebėjo jos paruošti kovai, paruošti konkrečiai priešininkei. Triuškinančiai pralaimint kovą, jis vis tvirtino, kad viskas eina labai gerai ir kad taip ir reikia tęsti toliau. Po kovos viskas, ką jis sugebėjo pasakyti, tai kad kovos planas buvo geras ir Ronda atsiprašė jo už prastą kovą.
Visiška Rondos Rousey priešingybė – kukli Holly Holm. Neįprastai darbšti, atsakingai žiūrinti į savo darbą ir labai disciplinuota. Ji atėjo iš profesionalaus bokso, kur turėjo 38 kovas. Jos titulų šioje disciplinoje skaičius yra įspūdingas – 13. Debiutavus naujojoje disciplinoje bei pradėjusi treniruotis pas Gregą Jacksoną bei Michaelą Wilnkeljohną, ji puikia pritaikė savo bazinę techniką prie naujų aplinkybių. Tai leido jai laimėti 10 kovų iš eilės bei tapti vieninteliu žmogumi planetoje – vyru ar moterimi, kuris laimėjo visus svarbius titulus bokse bei tapo UFC čempionu

Dalinkis:
Share 'Holly Holm nauja UFC čempionė. Ronda Rousey nokautuota' on Facebook Share 'Holly Holm nauja UFC čempionė. Ronda Rousey nokautuota' on Twitter Share 'Holly Holm nauja UFC čempionė. Ronda Rousey nokautuota' on vk.com Share 'Holly Holm nauja UFC čempionė. Ronda Rousey nokautuota' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930